środa, 2 stycznia 2013

Gala Noworoczna

Regentparret afholder Nytårskur Taffel-og i Chr. d. VLL PALAE

Jak co roku, od 100 lat, rodzina królewska organizuje bankiet Noworoczny w Pałacu Amalienborg, aby wraz z  rządem, ministrami, najwyższymi urzędnikami i sądem, świętować nowy rok.Księżna Mary wystąpiła w sukni od Jesper Høvring, pierwszy raz miała ją na sobie w 2010 roku również na Gali Noworocznej.w tej sukni księżna pozowała także do zdjęć w 2010 roku w związku z programem
'' Royal House InSite''

Kongehuset_indefra27jkjk c

do sukni księżna dobrała torebkę od Judith Leiber

2129850e3534dd6e8a975641611Kronprinsesse MAry og Kronprins Frederik ankommer til regentparrets Nytårskur-og Taffel i. CHR. d. V11 Palæ, Amalienborg 1. styczeń 2013. (Foto: Keld Navntoft / Scanpix 2013)

Księżna Marie

PPE13010132.jpgPPE13010102.jpgDen-Kongelige-familie-ankommer.jpgDen-Kongelige-familie-ankommer-3.jpg

Królowa Małgorzata

Den-Kongelige-familie-7.jpg

Pani premier

BMBM


3 komentarze:

 1. Trochę nie bardzo ta sama sukienka na tej samej gali, nie mam nic przeciwko kilkukrotnemu zakładaniu tych samych strojów, ale na inne okazje. Zastanawia mnie po co królowej te perły skoro ma i tak strojną biżuterię. Do tego ten żółty kolor tiary jest fatalny, podkreśla tylko żółty kolor zębów (swoja drogą to fatalnie wygląda żeby monarchini miała taki uśmiech, naprawdę nie można z tym nic zrobić).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam, ta tiara wygląda w połączeniu z zębami okropnie, to wszystko dlatego, że pali inaczej nie miałaby żółtych zębów :)

   Usuń
 2. Podoba mi się suknia Mary. To dobrze, że zakłada kilka razy tą samą kreacje(kiedyś robiła to bardzo rzadko). Lubię fryzurę pani premier, bardzo piękna ;)

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga