wtorek, 7 stycznia 2014

Kolejne przyjęcie Noworoczne
Dziś odbyło się kolejne przyjęcie noworoczne. W związku z tym królowa, książę małżonek, książę Frederik i księżna Mary spotkali się z oficerami MON, 1,2 i 3 rangi Duńskiej Agencji Zarządzania Kryzysowego oraz zaproszonymi  przedstawicielami dużych organizacji krajowych i tych które posiadają królewski patronat.Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że Mary założyła coś nowego, jednak jest to połączenie dobrze, przynajmniej części z Nas, znane.


Tak więc księżna założyła bluzkę od Hugo Boss oraz spódnicę, w której zdjęcie Mary znalazłam przypadkiem wczoraj przeglądając tumblr, pochodzi ono z urodziny księcia Karola. Co sądzicie o tej stylizacji ?  Moi zdaniem nie trafiona.Królowa oraz Jej mąż przybyli do Christiansborg karetą.

6 komentarzy:

 1. Mi się ta stylizacja podoba, moim zdaniem Mary ładnie wygląda w czarnym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem stylizacja byłaby fajna, gdyby nie ta ciągnąca się po ziemi spódnica... Psuje cały efekt i wygląda cokolwiek niechlujnie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem jak ta stylizacja wyglądała na żywo - chodzi mi o połączenie tych materiałów, ale na zdjęciach wygląda to ładnie. Mary tutaj trochę zaskoczyła - uważam na plus. Na pewno bardziej podoba mi się ta stylizacja niż ta którą wybrała Marie na ten bankiet 1.01.

  OdpowiedzUsuń
 4. .....sylwestrowe? ...juz tylko moze byc noworoczne

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uważam że struktura materiałów bluzki i spódnicy do siebie nie pasuje.
  Stylista się nie popisał.
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 6. http://kongehuset.dk/Menu/foto--video/nye-billeder
  Nowe zdjęcie bliźniaków. Słodkie.:)

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga