czwartek, 8 maja 2014

Koncert w Tivoli + Wręczenie stypendiów + przygotowania do 2 półfinału Eurowizji


Magazyn Billed Bladet opublikował zdjęcia Mary, Marie i Joachima z koncertu w Tivoli, w zeszłym tygodniu. Frederik był wtedy w Korei Południowej na spotkaniu MKOl.


***


Dziś, księżna wręczyła stypendia "The Crown Princess Mary Scholarship" na  Københavns Universitet..

Stypendium, które jest przyznawane corocznie studentom z Uniwersytetu w Kopenhadze oraz uczniom australijskich uczelni partnerskich, zostało utworzone w związku ze ślubem księcia Frederika i księżnej Mary w 2004.

Tym razem stypendia otrzymali Emma Bowers, która jest studentką prawa na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii i Harry Barton, który studiuje biologię i geografię na Monash University.


***

DR jest edytor mediów Gitte Rabøl, Dyrektor DR Ogólne Maria Rørbye Ronn, Crown Princess Mary, Basim i księżniczka Isabella i książę Christian na próby generalnej na 2. półfinału Eurowizji.

Księżna Mary zabrała późnej Christiana i Isabellę na próbę przed dzisiejszym półfinałem Eurowizji do B & W Halls w Refshaleøen.


Księżna Mary i dzieci zostali powitani przez i menedżerów i tego rocznego przedstawiciela Danii na Eurowizji, Basıma.Spotkał on już księżną, jednak było to pierwsze spotkanie z Jej dziećmi, które podczas powitania serdecznie przytulił. Basim miał okazję wcześniej spotkać księcia Mikołaja i księcia Felixa.

2 komentarze:

  1. Podoba mi się stylizacja Mary z koncertu, zaś Marie ma dość głęboki dekolt.;)
    Czekamy więc na lepsze zdjecia.:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz błąd w tytule, bo to nie był finał tylko 2. półfinał. Finał Eurowizji odbędzie się w sobotę ;)
    Bardzo ładna spódnica :)

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga