niedziela, 1 czerwca 2014

Koncert z okazji urodzin księcia HenrikaWczoraj rodzina królewska zebrała się na koncercie z okazji 80 urodzin księcia Henrika.

princessofsuffolk: styl chrześcijanina.

Mary i Frederik zabrali ze sobą Christiana i Isabellę. Maz miała na sobie sukienkę od Toni'ego Maticevski.Książę Joachim i księżna Marie przybyli z księciem Felixem i księciem Nikolai'em.

Gallafest

Hrabina Alexandra z mężem:Królowa Anne-Marie i król Konstantyn.
Podczas  koncertu nie zabrakło także łez. Książę Henrik ze wzruszeniem oglądał klip ze swojego dzieciństwa.W sieci pojawił się klip ze spaceru księcia Henrika z księżniczką Isabellą w Fredensborg. Książę rozmawiał wtedy z DR1 o swoich wnukach. To właśnie on był transmitowany podczas koncertu.

5 komentarzy:

 1. To chyba ta sama sukienka, bardzo ładna. Mam nadzieję, że pojawi się więcej zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, to ta sukienka. Ciekawe czy Mary ją dostała po sesji, czy dostała od projektanta czy kupiła - zawsze mnie to ciekawi jak to jest, czy Księżne wszystko kupują czy czasem wypożyczają...
  Mnie link także nie działa, bo na dr.dk działa livestream tylko na terenie Danii. Powinien już być filmik na tej stronie do obejrzenia z wczorajszego wieczoru tak jak to było z tym filmem na koniec roku, że po emisji w tv był na stronie.

  Marie po raz kolejny uważam ubrana niestosownie do okazji: to był wieczór bez tiar i bez krótkich sukienek, a Marie (i nie tylko ona) ubrała jakąś letnią sukienkę, która bardziej się nadaje na wakacyjny wieczór w restauracji niż na taki koncert, gdzie Królowa i Mary są wystrojone, Królowa Anna Marie też a Marie nie. Przy mężu i jego synach też wypada blado, bo Ci w takich garniturach a ona w letniej kiecce.
  Joachim w takiej marynarce wygląda jak taka postać z Jamesa Bonda - Dr. No ;)

  Aleksandra też ubrała za krótką sukienkę, ale przynajmniej była wieczorowa a nie letnia. Buty tylko nie pasowały, ale może się czepiam.

  Z nowości to jeszcze można dodać, że w sobotę Marie i Joachim bawili się na koncercie DJ Tiesto w Kopehadze, Tiesto wstawił nawet fotkę na swój twitter.

  OdpowiedzUsuń
 3. Są już pojedyncze zdjęcia z dzisiejszego przyjęcia z Oranżerii, tej samej, w której świętowano 40-ste urodziny Frederika ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym zobaczyć więcej zdjęć Isabelli. Wygląda dość interesująco.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mary prezentowała się pięknie.
  Nie to, że nie lubię księżnej Marie i nie to że jestem złośliwa- ale porównajcie jak prezentuje sie Marie a jak Aleksandra! Sukienka na piknik kontra elegancja.
  Marie naprawdę nie potrafi dobrać stroju do okazji...
  Ania

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga