środa, 30 lipca 2014

Rodzina w Legolandzie


Mary, Frederik, Chrisitan, Isabella, Vincent Josephine, Nikolai, Felix, Alexandra, Richard oraz Ingrid udali się na początku tygodnia do Legolandu. 


Na zdjęciu powyżej Josephine strasznie przypomina mi Isabellę sprzed kilku lat, kiedy również nosiła takie "nakrycie głowy" :)

  

Już w piątek rodzina książęca rozpoczyna podróż na Grenlandię, całą rodzinę będziemy widzieli codziennie przez osiem dni !! :) Ja wracam w piątek wieczorem i zaraz po tym dodam notkę z pierwszego dnia, późnej wszystkie będą już raczej na bieżąco :)


9 komentarzy:

 1. A ja tu się zorientowałam, że wyjeżdżam na weekend i dopiero w niedzielę wieczór będę musiała nadrobić te trzy dni podróży!
  Ciekawe czy każde z dzieci będzie miało grenlandzki strój... podobno strasznie długie i pracochłonne jest uszycie bluzy od stroju więc dzieciaki mogą ich nie mieć...

  OdpowiedzUsuń
 2. Tu więcej zdjęć:

  http://www.hola.com/realeza/casa_danesa/galeria/2014073072805/principes-dinamarca-legoland-verano/1/

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia przestawiające wspaniałą, kochającą się rodzinę..:)

  OdpowiedzUsuń
 4. How nice that uncle and auntie takes the nephews to Legoland with their children, wonderful family. Josephine and Vincent really sweet.

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowna para cudowne dzieci

  OdpowiedzUsuń
 6. Mary ma śliczną sukienkę! Miło widzieć ich wszystkich takich roześmianych od ucha do ucha :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Są już pierwsze zdjęcia z wchodzenia rodziny na pokład statku :)
  Wszyscy byli na miejscu ok 12 w czwartek a na miejsce lecieli samolotem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na miejscu czyli na Grenlandii :D


   Rodzina zwiedzała statek jakiś czas temu i wtedy dzieciaki mierzyły swoje kamizelki ratunkowe, ustalono co rodzina będzie jeść itp. (wiadomo, że jest 3 kucharzy)
   Z rodzinką w podróż pojechali: LiW -Tanja, adjutant, pokojówka (podejrzewam, że fryzjer też), dwie nianie, grupa ochroniarzy, inne osoby nie są znane. (na statku może przebywać max 100 osob, ale tyle na pewno nie ma podczas podróży)
   Marynarze są przygotowani na pobyt dzieci i spodziewają się, że będzie ich wszędzie pełno i że trzeba będzie zwracać większą uwagę na to gdzie aktualnie są :)

   Ahhh dzieci starsze są oczekiwane jako towarzyszące rodzicom, a jeśli chodzi o bliźniaki to będzie zależeć od ich samopoczucia.

   Usuń
  2. Aaaa jeszcze lekarz jest na wszelki wypadek, głównie ze względu na dzieciaki.

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga