niedziela, 24 maja 2015

Kolejne spotkania księżnej i wizyta w Niemczech

Dzisiaj po raz ostatni zbiorowy post ukazujący ostatnie spotkania księżnej i podróż pary do Niemiec. Następne posty będą pojawiały się już regularnie :)

Niespodziewanie pojawiły się zdjęcia z niezapowiedzianego wyjścia Mary, które miało miejsce 24 kwietnia. Była to Gala Charytatywna na cześć dzieci ofiar przemocy w rodzinie. Księżna miała na sobie granatową sukienkę od Prady. 


7 maja księżna przydzieliła stypendia Mary Fonden studentom z Australii, którzy z tej okazji przybyli na Uniwersytet w Kopenhadze. 


8 maja, z samego rana, Mary przybyła na Światowym Kongresie Opieki Paliatywnej, który odbywał się w Kopenhadze. Księżna miała na sobie sukienkę Hugo Boss i szpilki z wężowej skóry od Christian'a Louboutin'a.


Po południu, księżna przybyła do centrum opieki w Ringsted gdzie otworzyła nowy plac zabaw dla podopiecznych centrum. 


Mary miała na sobie kurtkę od Prady, noszoną w czasie ciąży z bliźniakami oraz botki Gianvito Rossi. 


10 maja księżna oficjalnie zainaugurowała otwarcie nowego postu turystycznego dla pieszych. Mary miała na sobie znany nam już płaszczyk od Massimo Dutti. 


Najpierw księżna wzięła udział w bardziej uroczystej części otwarcia i po tym spotkała się z przybyłymi na miejsce Duńczykami. 


Po zakończeniu oficjalnej części Mary założyła kombinezon i sama wraz ze swoją asystentką i twórcami projektu przeszła po moście. 


Sądząc po szerokim uśmiechu księżna świetnie się bawiła. 


12 maja Mary przybyła do Aalborg. Księżna odbyła tam spotkania dotyczące pracy fundacji jej imienia. 


Najpierw Mary uruchomiła projekt pomocy Rad til Livet. Mary miała na sobie jasny żakiecik Heartmade (taki sam posiada księżniczka Madeleine)oraz buty w wężową skórę od Louboutin'a.


Następnie Mary wskoczyła w sportowe ubranie i udała się na mecz piłki nożnej w klubie współpracującym z Mary Fonden. 


Księżnej do wzięcia udziału w treningu z dziećmi nie zniechęcił nawet deszcz. Na koniec księżna otrzymała w prezencie koszulkę dla Christiana z numerem 9.  

Wizyta w Niemczech 

Dzień I 


19 maja para książęca rozpoczęła trwającą trzy dni wizytę w Niemczech. Pierwszym punktem dnia była wizyta w Ratuszu, gdzie para została oficjalnie powitana. 


Na miejscu na przybycie pary czekało kilkaset osób i wszędzie było widać flagi Danii. Po oficjalnym powitaniu i spotkaniu z fanami Mary i Frederik otworzyli forum niemieckich i duńskich przedsiębiorców, a następnie wzięli udział w seminariach, po kolei na temat, stylu życia, gastronomii, Zrównoważonego Rozwoju i zdrowia. 


Na koniec para zjadła lunch z uczestnikami seminarium. Po tym księżna udała się na otwarcie wystawy "Tworzenie Aarhus" a następnie wystawy na temat duńskiego wzornictwa. 

Na koniec odwiedziła nie daleki rynek, gdzie mogła skosztować lokalnych produktów. Księżna miała na sobie w ciągu dnia żakiet od Tory Burch i czarne spodnie. 


Wieczorem w izbie handlowej odbyła się kolacja na cześć pary książęcej. 


Mary wystąpiła w białej sukience od Davida Andersena.


Dzień II


Dzisiejsza stylizacja Mary przywołała mi nieco ostatnią wizytę w Australii. Księżna wystąpiła w bluzce Elise Gug i spódniczce Signe Bogelund Jensen. 


Para dzień ten rozpoczęła w Hamburgu, gdzie udała się do browaru Carlsberg. Po tym, już w Monachium, Mary i Frederik udali się na lunch z prezydentem Bawarii.

 

Na miejscu, pomimo złej pogody, na parę czekała spora rzesza fanów chcących poznać przede wszystkim księżną Mary. Po tym wzięli udział w konferencji na temat cukrzycy.

 

Nie długo po tym byli już na ponownym otwarciu duńskiego sklepu ECCO. Tam na parę ponownie czekali fani. Kolejnym punktem było otwarcie kolejnego sklepu, tym razem Georg'a Jensen'a.  


Para zwiedziła nowo-otwarty obieg i zakończyła tym samym oficjalne spotkania drugiego dnia wizyty w Niemczech. 


Po powrocie do hotelu spokojnie mogli przygotować się do ostatniego punktu dnia, czyli kolacji z przedsiębiorcami. 


Stylizacja księżnej Mary zaskoczyła chyba nie tylko mnie, Maz miała na sobie kombinezon od Ole Yde. 


Dzień III


Dzisiaj księżna oczarowała swoją stylizacją, a przede wszystkim nową sukienką od Joseph. Nie zapominajmy o pięknej fryzurze, zawsze się cieszę widząc Mary w tak spiętych włosach.  


ego dnia para zainaugurowała  forum dla przedsiębiorców niemieckich i duńskich. Następnie uczestniczyła w forum na temat zdrowia.


Kolejnym ciekawym punktem programu była spotkanie mające na celu promowanie stylu życia i gastronomii duńskiej. 


Następnie para otworzyła wystawę oraz zjadła lunch z uczestnikami forum na temat przedsiębiorczości. Na zakończenie wizyty w Niemczech para zwiedziła instytut badawczy Fraunhofer. 

4 komentarze:

 1. Najbardziej podoba mi się stylizacja księżnej z ostatniego dnia. Co do tego kombinezonu, który miała na sobie 20 maja, to kiedy zobaczyłam zdjęcie Mary na Twitterze, byłam przekonana, że to długa suknia, a tu okazuje się, że kombinezon!

  OdpowiedzUsuń
 2. We wszystkim wyglądała ładnie, nawet w kombinezonie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kombinezon wygląda świetnie. Może jest bardzo nietypowy, ale pewnie w tym właśnie cały urok.:) Również bardzo podoba mi się sukienka z niezapowiedzianego wyjścia Mary.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że dużo się działo u Mary. Fajnie, że możesz teraz pisać częściej :)

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga