niedziela, 7 czerwca 2015

Pierwsze oficjalne wyjście księżniczki Isabelli


Wczoraj księżna Mary i księżniczka Isabella odwiedziły Samso. Na miejscu przybyły do Sælvig Harbour gdzie księżniczka została chrzestną promu Prinsesse Isabella Saelvig . Było to pierwsze oficjalne zaangażowanie małej księżniczki. 


Zgodnie z tradycją na dziobie nowego promu powinna zostać zbita symbolicznie butelka szampana w tym przypadku szampan zamieniono na butelkę soku z czarnej porzeczki Baer Samsoe.   

 


Po oficjalnej ceremonii chrztu księżniczka otrzymała pudełko wypełnione piękną perłową biżuterią. Prezent bardzo przypadł do gustu Isabelli, która zaraz pokazała go mamie :). 


Następnie księżna wraz z córką przybyły na jedną z duńskich wysp gdzie entuzjastycznie zabrały się do zbierania truskawek na jednym z pól.  


Był to dzień pełen atrakcji dla Isabelli wraz z mamą miała okazję zobaczyć z bliska ryby i krewetki z pobliskiego ujścia.  

 

Bluzka tak jak i spodnie Isabelli pochodzą od Norlie. Poszczególne elementy stroju Mary nie zostały jeszcze zidentyfikowane jednak rozpoznać możemy kolczyki i pierścionek od  Marianne Dulong.

 

18 komentarzy:

 1. Isabella jest taka słodka <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zbierały truskawki, bo ta wyspa słynie z hodowli truskawek i dlatego też Bella zbijała butelkę z sokiem a nie szampanem :)
  Isabella chyba byłą trochę stremowana i zaskoczona zainteresowaniem. Witała się z ludźmi i odpowiedziała na 3 pytania dziennikarzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Were you there? If you were, how exciting! The little princess looks like she did very well on her first official outing with Mother's support.

   She also looked elegant. I notice that Mary dressed down for the occasion to match her
   daughter perhaps. I am also glad that so many showed up to greet the little princess and that the weather was beautiful.

   I scoured the photos for a sighting of Mary's new hofdame, but to no avail. Was she there?

   Greetings!

   Usuń
  2. No, I read informations ar danish sites :) for example BB and dk.

   LiW/ hofdame didn't attend, I read that she is starting her job at 10th June 2015.

   Greetings!

   Usuń
  3. Thank you Anon:21:46. I read the Danish paper too but only BB. However, it is always better when you can consult multiply sources. Thanks again for the information. Make it a great day!

   Usuń
 3. Isabella jak była ślicznie uczesana. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Isabella jest śliczna, podobna do mamy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja bym raczej powiedziała, że do taty ;)

   Usuń
  2. Dla mnie też do taty, a raczej babci Małgorzaty, niestety z urodą nie wdała się w swoją piękną mamę, dla mnie dużo ładniejszym dzieckiem jest jej młodsza siostra. Pewnie mnie zjedziecie ale do urody Isabelli nie mogę się przekonać, choć może jestem jedyna, za to na pewno jest przeuroczym, mądrym dzieckiem.

   Usuń
  3. Isabella jest dzieckiem które z pewnością nie myśli jeszcze jak wygląda. Za kilka - kilkanaście lat pod wpływem otoczenia, presji jak ma wyglądac (oby tak nie było) jej wygląd może się zmienic.
   Jako nastolatka, młoda dama wyglądac może bardzo ladnie...

   Usuń
  4. Absolutnie masz rację, wyraziłam swoją opinię na ten moment, czasem z pięknych dzieci wyrastają nieurodziwi dorośli, a czasem odwrotnie. Zresztą to nie ma znaczenia jak się wygląda tylko jakim jest się człowiekiem.

   Usuń
 5. Isabella wygladała ślicznie (jej mama zresztą też). Rozbijanie soku zamiast szampana- słodki pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Isabella jest taka naturalna. I do tego jeszcze ten uśmiech...

  OdpowiedzUsuń
 7. Isabella wyglądała uroczo, trochę stremowana bo nie spodziewała się że wzbudzi aż takie duże zainteresowanie swoją osobą. Fajnie, że oprócz chrztu statku przygotowano dla niej inne atrakcje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Isabella wyglądała przecudnie :) Wg mnie jest bardziej podobna do Frederika i jego rodziny ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wonderful day arranged for Isabella, we can see had a great time with many experiences. Isabella is a very pretty little princess and also has charm to go with. Isabella top and and jacket lovely color and worked well with Mary. Two very lovely princesses having a great day.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga