wtorek, 5 czerwca 2018

Wręczenie nagrody Antibulli

Wczoraj księżna Mary uczestniczyła w ceremonii wręczenia nagród Duńskiej Federacji Piłki Ręcznej w ratuszu w Viborg. W czasie uroczystości po raz pierwszy wręczono również nagrodę "Antibulli" w ramach akcji o tej samej nazwie utworzonej przez Mary Fonden i Mikkela Hansena, której celem jest walka z nękanie wśród dzieci trenujących piłkę ręczną. Tegoroczna nagroda trafiła w ręce zawodników U12 z klubu Aabybro HK Lucasa Nørgårda Sobczak Dahl i Freji Klimt Johannesen.
W czasie uroczystości księżna wygłosiła przemówienie. "Zbudowaliście kulturę, w której bycie razem i zabawa jest na pierwszym miejscu i gdzie nie ma jednego, ale wiele sposobów na osiągnięcie sukcesu. Bierzecie pod uwagę rozwój i dobre samopoczucie jako dwie strony tej samej sprawy, a wasza ambicja polega na tym, ab piłka ręczna była zabawą i dla wszystkich bez względu na poziom".
Księżna zaprezentowała się tego dnia w sukience od Jasona Wu.

 Zdjęcia: kongehuset, facebook

2 komentarze:

  1. Jak Mary to robi że zawsze tak pięknie wygląda? A tak w temacie piłki tylko nożnej chyba Australia i Dania są w jednej grupie ciekawe komu będzie kibicować księżna ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piekna sukienka. Mary ma taki elegancki oraz nowoczesny styl, ktory jest jednoczesnie ( w przeciwienstwie np. do Letizi - tak to po prostu czuję ) naturalny i niewymuszony. Swobodnie łączy i prezentuje te wszystkie cechy. Piekna i madra kobieta. Z przyjemnością sie tu zagląda.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga