sobota, 24 sierpnia 2019

Wakacyjny rejs po Danii - dzień 1

7 sierpnia para książęca z dziećmi oraz Grace wyruszyła w trzeci nieoficjalny wakacyjny rejs po Danii. Można uznać, iż prywatne wakacyjne zwiedzanie Danii stało się nową tradycją dla rodziny książęcej. Oczywiście tak jak w przypadku poprzednich wypraw relacja była prezentowana w mediach społecznościowych. 

Pierwszego dnia dotarli do Hundested. Fryderyk, Mary, Christian, Isabella, Vincent i Josephine mogli spróbować swoich sił w dmuchaniu szkła w zakładzie Backhaus-Brown&Glassmedjen. Następnie udali się do zakładu stolarskiego Egevaerk. Później wszyscy udali się do domu, w którym mieszkał duński polarnik i antropolog Knud Rasmussen. Tam książę Fryderyk opowiadał historie związane z podróżnikiem oraz swoje doświadczenia z podróży na biegun. "To był piękny dzień"- tak księżna podsumowała dzień pełen wrażeń otwierający całą wyprawę. 

Wieczorem zaś para książęca oraz książę Christian i księżniczka Isabella udali się na Smukfest, gdzie Fryderyk wybrał koncert Suspektem, a księżna z dziećmi poszła na koncert Citybois.
Książę Fryderyk był na festiwalu również w zeszłym roku, gdzie zaskoczył wszystkich wychodząc na scenę. Niestety z tego wieczoru nie ma zdjęć 

 Zdjęcia: newmyroyal, facebook, pinterest

2 komentarze:

  1. Podoba mi się ta tradycja wycieczek po Danii, dzięki temu dzieciaki mają okazję zobaczyć ją całą, a nie tylko okolice Kopenhagi czy pałaców, w których się zatrzymują

    OdpowiedzUsuń
  2. Nawet Grace zabrali ze sobą na wycieczkę :)

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga