piątek, 1 grudnia 2017

Wręczenie nagrody EY Przedsiębiorca Roku + premiera przedstawienia

Księżna Mary uczestniczyła wczoraj wieczorem we wręczeniu nagrody EY Przedsiębiorca Roku 2017. Ceremonia odbyła się w Forum Copenhagen. Nagrodę otrzymał przedsiębiorca odnoszący największe sukcesy. Nagroda ta jest międzynarodową inicjatywą, która ma na celu wyróżnić osoby, które zakładają i prowadzą udane, rozwijające się i dynamiczne przedsiębiorstwa. Przedsiębiorca wyróżniony wczoraj będzie reprezentował Danię na międzynarodowym konkursie w Monako w 2018 roku.
Księżna wygłosiła przemówienie, w którym poruszyła kwestie wciąż istniejących stereotypów na temat kobiet i mężczyzn. "Dzisiejszy świąteczny wieczór jest pełen inspiracji i ludzi, którzy mają wizję, wolę i wytrwałość, aby tworzyć i sprostać wyzwaniom.(...) W Danii mamy długą tradycję kobiet na rynku pracy i dostosowaną do nich strukturę, ale najczęściej to kobieta pozostaje w domu i zajmuje się dziećmi, gdy są chore". "Kobieta w sytuacji negocjacyjnej w pracy jest postrzegana jako apodyktyczna lub agresywna, bo różni się od stereotypu kobiety. "


******


22 listopada księżna Mary uczestniczyła w premierze przedstawienia w jednym z teatrów w Kopenhadze. Było to niezapowiedziane wyjście księżnej.

 Zdjęcia:kongehuset, twitter, newmyroyal, princessblog76,dailymail

3 komentarze:

  1. Ta granatowa bluzka ma dziwne rękawy. Niekorzystnie one leżą na szczupłej Mary. Druga stylizacja bardzo fajna, tylko spodnie trochę zbyt dzwonowate :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie spodnie w pierwszej zupelnie nie pasuja do Mary.

    OdpowiedzUsuń
  3. I spodnie i bluzka są za szerokie,dlatego nie powinny być połączone razem,bo zaburzają jej sylwetkę. Jeśli chciała być modna,to lepiej wyglądałaby spodnie z dopasowaną bluzką albo fioletowa bluzka z wąskimi spodniami.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? A może chcesz mnie po prostu uszczęśliwić ? Zostaw komentarz i wywołaj uśmiech na mojej twarzy ;)

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga