Kontakt


Zawsze bardzo się cieszę czytając wiadomości od Was. Dlatego też zachęcam do pisania jeśli macie jakieś pytania, pomysły na posty, materiały z którymi chcecie się podzielić bądź inne propozycje lub chcecie po prostu ze mną pogadać :)

ksieznamary@wp.pl


Poczta jest sprawdzana przeze mnie codziennie, jeśli nie otrzymacie odpowiedzi w przeciągu siedmiu dni proszę o ponowne nadesłanie wiadomości.

2 komentarze:

 1. Witam serdecznie,

  na ten blog trafiłam kilka miesięcy temu. Dzięki temu blogowi zaczęłam poznawać księżną Mary oraz jej rodzinę. Jednym tchem przeczytałam jej drogę do miejsca, w którym znajduje się obecnie. Historia była napisana w niezwykle interesujący sposób.
  Według mnie ten blog jest prowadzony bardzo profesjonalnie, rzetelnie, posty są szczegółowe i dają odpowiedź na wiele pytań.

  Serdecznie gratuluję pomysłu prowadzenia bloga o księżnej Mary, samozaparcia, motywacji i wielu pomysłów. Trzymam kciuki za ten blog i będę na pewno do niego zaglądać.

  Serdecznie pozdrawiam,
  wierna czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wszystkie miłe słowa, które sprawiają, że mam jeszcze więcej sił i energii do pisania kolejnych postów

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? A może chcesz mnie po prostu uszczęśliwić ? Zostaw komentarz i wywołaj uśmiech na mojej twarzy ;)

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga