czwartek, 14 marca 2013

Frederik i Mary w Chile - dzień IV


Muszę powiedzieć, że to mój ulubiony dzień ich podróży, zdecydowanie wczoraj wykonano najpiękniejsze zdjęcia.

Najpierw księżna Mary uczestniczyła w otwarciu duńsko-chilijskiej konferencji ds. Edukacji Praw Człowieka. Z tej okazji, Duński Instytut Praw Człowieka uruchomił nowe materiały szkoleniowe.

Po ceremonii otwarcia, księżna odwiedziła muzeum Museo de la Memoria, gdzie obejrzała stałą wystawę, która odzwierciedla łamanie praw człowieka, które miało miejsce w latach dyktatury wojskowej 1973/90 pod wodzami Augusto Pinocheta. Wśród uczestników inauguracji byli ci, którzy uciekli do Danii, po rozpoczęciu dyktatury w 1973 roku. Dania była jednym z krajów, które otworzyły swoje podwoje dla chilijskich uchodźców. W muzeum znajduje się mapa Chile, pokazującą rozmieszczenie różnych pomników, które zostały zbudowane, aby upamiętnić ofiary zamachu.


Para podczas odwiedzin Dirección de Bibliotecas Archivos y Museos (DIBAM) – Chilijskiej Rady kultury.Wieczorem książę i księżna wzięli udział w kolacji na uch cześć Club de la Union à Santiago.


Suknia choć piękna zdecydowanie pogrubiła Mary w pasie


Księżna miała na sobie sukienkę z nowej kolekcji Elise Gug


Buty również nowe, od Prady lub Manolo Blahnik BB


Kolczyki pochodzą od Marianne Dulong


Wieczorem księżna wystąpiła w sukience od Jespera Høvringa z kolekcji Wiosna/Lato 2013, wzór tej sukni jest dostępny także w innych modelach.Bransoletka pochodzi od Marianne Dulong, nosi nazwę ”Catena”


Księżna Mary nosiła tę sukienkę podczas wizyty w Brazylii w 2012 roku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga