niedziela, 8 lutego 2015

Rodzinna sesja zdjęciowa w Verbier !!!Przed chwilą Billed Bladet na swoim facebook'u napisał, że czeka już na rodzinę książęcą w Verbier. Właśnie zaraz rozpocznie się coroczna sesja zdjęciową rodziny książęcej.W tym roku po raz pierwszy możemy zobaczyć Vincenta i Josephine na nartach, jak powiedziała Mary bliźniaki już umieją na nich całkiem dobrze jeździć !! (Na miejscu jest ponad 30 dziennikarzy).Bardzo miło jest ponownie zobaczyć bliźnięta oraz Christiana i Isabellę.16 komentarzy:

 1. Zawsze mnie dziwi, że te dzieci nie mają czapek na głowach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieci się nie przegrzewa. Tylko w Polsce taki zwyczaj, potem sie dziwić, że ciągle chore a znimi całe przedszkole. Może było dosyć ciepło, Jospehine na jednym zdjęciu ma czapkę więc pewnie czapki były pozdejmowane do zdjęć.

   Czekałam na sesję, nie spodzewałam się, że to dziś, bo powiem szczerze jakoś przegapiłam by sprawdzić kalendarz na stronie DRK :) Coś mi się zdaje, ze maluchy, szczególnie Vincent złapały bakcyla do nart! Zdjęcia bardzo ładne.

   Usuń
  2. Dokładnie. Na zachodzie jest taki zwyczaj, że dzieci się hartuje. To sprawia, że są bardziej odporne i rzadziej chorują. Dlatego taki George dla przykładu zawsze taki "nie ubrany".

   Usuń
  3. Kwestię George'a to pominę, bo on jest "nie ubrany", ale w taki sposób, że jest zimno a on i tak w krótkich gaciach i widać, że kiepskiej grubości. Do tego wygląda jak typowy snob. Jakby zamiast dzieckiem był sztywniakiem.

   Czekam na więcej fotek! :)

   Usuń
  4. Jak można dziecko nazwać snobem??? Mój Boże co ty masz człowieku w głowie??? To tylko dziecko... nie ważne czy jego ojcem jest budowlaniec, kryminalista, prawnik, ochroniarz czy książę... to wciąż tylko niewinne małe dziecko...

   Usuń
  5. Widocznie mogę. Po prostu nie zachwycam się tym dzieciakiem jak większość i tak go ukrywają, że wietrzę kłopoty w latach późniejszych. Mniejsza o to... po prostu jak dają zdjęcia to wszystkie wypadają sztucznie, tak poważanie, jakby to nie było dziecko, co z tego, że następca... popatrz na Estelle czy Christiana - takie zdjęcia jak ich powinni udostępniać.

   Usuń
  6. Twoim problemem jest chyba fakt, że to WŁAŚNIE George jest na zdjęciu, a nie Estelle czy Christian. Rozumiem, że wszyscy mają powyżej uszu BRK, ale to jeszcze nie powód, żeby tak jeździć po dziecku.

   I to mówię ja, osoba niejarająca się ani BRK, ani DRK ani żadną inną.
   Dziękuję. /D.

   Usuń
  7. Masz rację, małe dziecko nie jest świadome co to jest snobizm, materializm i inne rzeczy tego typu.
   Dziecko jest dzieckiem- na pewno mały George tez robi słodkie minki jak Estelle i inne dzieciaczki z RK, ale widocznie fotograf dostaje prykas że ma opublikowac takie poważne. Co szczerze mówiąc mi się nie podoba ale to ich wybór.

   Moze nie specjalnie lubisz Kate czy Wiliama ale nie możesz się wyżywać na ich dziecku, bo dzieci są niewinne i to jest najpiękniejszy ich przymiot :)

   Usuń
  8. Na nikim się nie wyżywam... napisałam co uważam i tyle. Nie jestem też w stanie zrozumieć zachwytów nad tym dzieckiem i fenomenu K&W. Są nijacy. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Co slychac u marie i joachima oraz u siostr krolowej malgorzaty i ich dzieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. The blog is for Mary, Frederik and family.

   Usuń
 3. Very happy and beautiful family always lovely to see,I like so much. The children all have the joy of life.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy opublikujesz wszystkie zdjecia rodzinne mary

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy aktualizacja notki ??????

  OdpowiedzUsuń
 6. This is one very happy and beautiful family. I like so much.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga