czwartek, 5 lutego 2015

Wszystkiego najlepszego Mary!! + więcejDzisiaj księżna Mary świętuje 43 urodziny. Aż trudno uwierzyć, jak ten czas leci, Mary nadal wygląda tak młodo.


Księżna z pewnością spędzą ten dzień z mężem, dziećmi i przyjaciółmi, jak w ubiegłych latach. Rodzina prawdopodobnie nadal jest w dom, ale już w najbliższym czasie tradycyjnie uda się na ferie zimowe do Verbier.Z najnowszych informacji, w sobotę para książęca zasiadła na widowni w studio jednego z najpopularniejszych duńskich teleturniei, wygrane zostały przekazane na cele charytatywne.Z kolei wczoraj księżna uczestniczyła w dniu walki z rakiem i trzeci rok z rzedu wreczyła nagrody dla lekarzy zaangażowanych w walkę z rakiem.

11 komentarzy:

 1. Sto lat, szkoda że nie ma zdjęć z tego wręczania nagród.
  Ciekawi mnie kiedy rodzina będzie w Verbier.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są w internecie, szkoda, że autorka bloga nie zamieściła ich :)

   Usuń
 2. Ten opiekuńczy gest Fryderyka wobec Mary na ostatnim zdjęciu. <3
  Ach...Ta para jest piękna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czas leci, a Mary nadal tak samo ładna

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla Mary oczywiście wszystkiego najlepszego czas leci a ona nic się nie zmienia.Uwielbiam oglądać zdjęcia Mary i Frederika mimo 10 lat małżeństwa on patrzy nadal na nią z taką miłością jak w dniu ślubu.. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to jest właśnie miłość, a nie to co u K&W. U nich widać raczej przyzwyczajenie i nigdy nie widać po nich by czuli się swobodnie, by patrzyli na siebie z miłością.

   Usuń
  2. ta para jest niezwykła.każda kobieta chciałaby przeżyc coś takiego

   Usuń
 5. Mary is so beautiful and looks wonderful. Love the photos of the couple. Happy Birthday to the lovely Crown Princess.

  OdpowiedzUsuń
 6. Happy, Happy Birthday to the Crown Princess and may the Lord Bless her with good health and a long, happy and fulfilling life, both private and public.

  Thank you for these lovely photos of the Crown Prince and Princess. Photos especially of the Crown Princess have been scarse of late. Best wishes for a fantastic New Year

  OdpowiedzUsuń
 7. Najlepszego! By dalsze lata nie były gorsze od tych minionych...

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga