czwartek, 23 kwietnia 2015

10 rocznica założenia Maternity Foundation + wręczenie Research Communication Award 2015


Wczoraj po południu księżna Mary odwiedziła siedzibę Maternity Foundation, która świętowała 10-lecie istnienia. Podczas spotkania przekazano informacje na temat rezultatów działalności organizacji w Etiopii. 


Księżna osobiście jako pierwsza użyła nowej aplikacji mobilnej Safe Delivery App. Ma ona utorować drogę innowacyjnym rozwiązaniom problemów zdrowotnych na skalę globalną. Aplikacja ma zapewnić stały kontakt lekarzy z różnych zakątków świata i przez telefon prowadzić najróżniejsze szkolenia.

***


Z kolei dzisiaj przed południem Mary przybyła na wręczenie Research Communication Award 2015. Przy okazji, jako patronka zainaugurowała Festival of Research.Mary spotkała również Wotson'a, sławnego szefa kuchni i miała okazję przyjrzeć jego ostatnią książkę. 

7 komentarzy:

 1. Sukienka czerwona bardzo ładna i sama bym chętnie taką kupiła. Torebka czerwona chyba od Carland Copenhagen, Mary ma już wersję beżową i czarną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka jest prześliczna, bardzo lubię takie kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Księżna Mary ma fajny styl i jest bardzo piękną kobietą :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Mary i Frederik na Grenlandii? Czyżby Frederik zaraził ją miłością do tej wyspy? Może wyjazd z okazji 11 rocznicy ślubu? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. No more posts on the blog?

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga