czwartek, 10 września 2015

Co nowego u Mary?


7 września księżna wręczyła nagrody CSR na giełdzie w Kopenhadze. Mary miała na sobie spódnicę Joseph (noszoną już kilkakrotnie) oraz szpilki Giovanito Rossi (również dobrze znane). 


Wieczór 2 września okazał się dla księżnej ogromnym sukcesem, Mary odwiedziła Fundację Carlsberg w Kopenhadze. Za swoje przemówienie otrzymała owacje na stojąco. Księżna miała na sobie sukienkę Valentino (identyczną posiada królowa Maxima z Holandii) oraz szpilki Giovanito Rossi. 


Kilka godzin wcześniej księżna spotkała się z laureatami nagrody Mary Fonden. Spotkanie miało miejsce w domu rodziny książęcej w Amelienborg. Maz zaprosiła na lunch tegorocznych stypendystów swojej fundacji z Australii, którzy najbliższy rok spędzą na nauce na kopenhaskim uniwersytecie. Nareszcie mogliśmy zobaczyć coś nowego, brązową spódnicę i bluzkę od Prady.

Po krótkiej przerwie wszystko wraca do normy, posty będą pojawiały się już regularnie :) Księżną zobaczymy dopiero w poniedziałek na spotkaniu WHO w Wilnie, Litwa.  

10 komentarzy:

 1. Dwie pierwsze stylizacje piękne.Dobrze,że wszystko ma wrócić do normy na blogu,bo w Polsce powinien być blog o tak słynnej księżnej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o tę owację to warto dodać, że otrzymała ją zanim w ogóle zaczęła przemawiać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest gdzieś filmik z tego przemówienia ??

   Usuń
 3. Cieszę się,że wszystko wraca tutaj do normy ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wilno nalezy do polski . Nie do litwy !!! To jeszcze bardziej polskie miasto niz krakow czy warszawa. Litwa to sztuczne panstwo. Wiekszosc mieszknocow wilna to polacy. I na dodatek przesladowani. ..... straszne. Kiedys wilno musi wrococ do naszegk kraju...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz nie zajmować się tutaj polityką???? To nie miejsce od tego!

   Usuń
  2. A przpraszam czy monarchia nie jest przypadkiem ustrojem politycznym?

   Usuń
 5. Wszystkie stylizacje są świetne ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mary looks great, like her style and very busy Princess.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga