wtorek, 1 września 2015

Mary na uroczystym wciągnięciu flagi UN

Dzisiaj księżna Mary przybyła na uroczyste wciągnięcie flagi United Nations.

13 komentarzy:

 1. Osobiście niezbyt mi się podoba, że Mary angażuje się w akcje z gender :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem to bardzo dobra akcja, szczególnie, że Mary szczególnie pracuje przy projektach gender w krajach trzeciego świata

  OdpowiedzUsuń
 3. Mary is wonderful in the work she does, and always represents Denmark well.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się że członkowie rodzin królewskich nie powinny brać udziału w takich akcjach ani nie wypowiadać się na takie tematy.
  Zapraszam na nowy blog o Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej :)
  britishmonarchyblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się,że są to drażliwe tematy i Mary jako księżna wszystkich Duńczyków nie powinna tak wspierać gender.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież tym wypadku chodzi o walkę o równouprawnienie mężczyzn i kobiet a nie o zmianę płci. Niżej ktoś podaje link który to wyjaśnia. http://www.zombiesamurai.pl/2014/08/co-to-jest-gender/

   Usuń
 6. Dania to pod tym względem bardzo nowoczesny kraj. Nie to co inne narody... Polacy w takich sprawach to straszni konserwatyści :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Co to znaczy nowoczesny kraj, pod tym względem - czytaj "gender" to chory kraj. Dzięki Bogu, że jakaś liczba Polaków jest w tym względzie konserwatywna, oby coraz więcej ludzi to chciało zobaczyć. Gender to szatański pomysł. Mam tylko nadzieję, że ktoś kto to pochwala, nie do końca wie o co w tym chodzi. Straciłam całą sympatię dla Mary.

  OdpowiedzUsuń
 8. Coś mi się wydaje, że ten jeden anonim, tak jak i większość osób mówiąca źle o gender w ogóle nie wie co to tak na prawdę jest. Tak więc zapraszam do lektury, a późnej wyrażania swojej opinii na temat zaangażowania księżnej i ogólnego tematu gender. Tak właściwie co jest w tym takiego strasznego czy nie wiem jakiego?

  Polecam przeczytać tekst poniżej

  http://www.zombiesamurai.pl/2014/08/co-to-jest-gender/

  OdpowiedzUsuń
 9. W pełni się z Tobą zgadzam, nawet Gender mainstreaming jest mniej kontrowersyjne od feminizmu. Gender to po prostu zagraniczne określenie tego co istnieje od wielu lat nawet w Naszym kraju, ludzie po prostu nie wiedzą co to znaczy i uważają, że, to coś strasznego i kontrowersyjnego, ba oni,nie uważają, oni,to utożsamiają z czymś strasznym i kontrowersyjnym.

  Rozumiem gdyby księżna murem stała za homoseksualistami, in vitro, dla części z Nas jest to bardzo kontrowersyjny temat i w tym przypadku nie dziwilabym się krytyce.

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba trzeba opublikować jakiś post wyjaśniający co księżna Mary naprawdę promuje. Bo po wcześniejszych komentarzach widać że większość wypowiadających się nie ma kompletnie pojęcia o co chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 11. To teraz autorką bloga o Mary jest Marlena? :)

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga