niedziela, 27 grudnia 2015

Niedzielne plażowanie (aktualizacja)

To już ostatnie dni pobytu rodziny w Australii, ponieważ para książęca już 1 stycznia pojawi się na corocznym bankiecie noworocznym wydawanym przez królową Małgorzatę. Mary z dziećmi korzystając ze słonecznej pogody kolejny dzień spędzili na plaży. Towarzystwo Mary dotrzymywała jej przyjaciółka, Amber Patty.
dailymail


Mary wykonała też kilka zdjęć do rodzinnego albumu.
dailymail
 Mary dba, aby dzieci zakładały coś na głowę, by chronić je przed słońcem.
dailymail
dailymail

dailymail
Z samego rana Mary postanowiła zadbać o swoja formę i udała się na jogging. Została zauważona w okolicach Cape Byron Light House, miejscowej latarni.
dailymail


Zapraszam do zaktualizowanej poprzedniej notki, kalendarza, a w zakładce kontakt pojawił się nowy adres email. Miłego wieczoru, Olga

8 komentarzy:

 1. To pewnie jutro lub pojutrze wrócą do Danii

  OdpowiedzUsuń
 2. Olgo,zrobisz podsumowanie 2015 roku? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może zdjęcie z Australii będzie kartką świąteczną w przyszłym roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe, choć mało prawdopodobne większość zdjęć wykorzystywanych do kartek świątecznych była wykonywane w Dani, wyjątek stanowiła zeszłoroczna, którą wykonano w czasie podróży po Grenlandii

   Usuń
  2. Grenlandia należy do Danii ;)
   W każdym razie fajnie byłoby zobaczyć jakieś rodzinne zdjęcie z Australii. Niedługo urodziny bliźniaków, może pojawi się jakieś autorstwa Mary.

   Usuń
  3. O tak też na to liczę :) Chociaż jak w 2013 roku byli w Australii, to udostępnili jakieś australijskiej codziennej gazecie kilka zdjęć. Co mnie zdziwiło nie ukazały się one oficjalnie.

   Usuń
 4. Az im zazdroszczę! Kocham odpoczynek na plaży, nawet jak pogoda nie sprzyja. Spacery brzegiem morza sa bardzo dla mnie relaksujące.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga