środa, 26 kwietnia 2017

Nowe zdjęcie Mary + kto z Danii poleci na urodziny norweskiej pary królewskiej?Dziś opublikowano nowe zdjęcie księżnej Mary jako patronki Copenhagen Fashion Summit. Okazją do tego było podanie programu najbliższego szczytu, który odbędzie się 11 maja.

*****


Dziś duński dwór potwierdziła udział członków rodziny królewskiej w obchodach 80 urodzin króla Haralda i królowej Sonji. Do Norwegii uda się królowa Małgorzata, książę Fryderyk i księżna Mary, książę Joachim i księżna Marie.
9 maja królowa i Fryderyk oraz Mary wezmą udział w uroczystej kolacji w Pałacu Królewskim w Oslo. Natomiast następnego dnia dołączą do nich Joachim i Marie. Będą gośćmi na rejsie na pokładzie Kongeskipet oraz wieczornym bankiecie wydanym przez norweski rząd. Podczas wizyty w Oslo rodzina królewska będzie nocować na pokładzie Dannebrog.


15 komentarzy:

 1. A książe Henryk? az tak sie dystansuje? Szkoda....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety książę Henrik nie weźmie udziału. Dla niektórych może być to dziwne,ale ja go rozumiem.Ze wzgledu na wiek coraz trudniej mu się poruszać co możecie zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=a4aJCasdi4s

   Usuń
  2. Niech schudnie to będzie mu lżej.

   Usuń
  3. Może lepiej wyłączyć komputer i pouczyć się kultury osobistej? Swojemu dziadkowi w wieku Henrika też byś tak powiedziała? On nie ma 50 lat tylko 82 lata! Nie każdy w tych czasach dożywa takiego wieku, a już na pewno w takim wieku nie jest w pełni sprawny. Stwierdzenie "niech schudnie" to już szczyt chamstwa, widać jak co niektórzy nie znają życia. Jak miałby schudnąć, nie będąc w pełni sprawnym fizycznie w tak podeszłym wieku i mając problemy zdrowotne? A przepraszam przecież taki człowiek nie może się zestarzeć i chorować! Przeszedł oficjalnie na emeryturę już jakiś czas temu, oficjalnie powiedział, że się wycofuje, więc po co to chamstwo niemal za każdym razem? Jakbyście nie rozumieli co się do Was mówi. To tak jakby był królem i abdykował, a jakoś nikt króla Alberta z Belgii nie krytykuje, a też się wycofał po abdykacji. Ten człowiek ledwo chodzi (taka jest prawda) w tym wieku należy mu się już spokój i odpoczynek. A za każdym razem ktoś musi dowalić, bo olał wizytę państwową, bo nie poleci tam, bo nie zrobi tego. W tym wieku nie ma się siły na wszystko, naprawdę nie rozumiecie? Co innego jakby nic nie robił, a oświadczenia z dworu by nie było. A w tym przypadku najpierw było oświadczenie późnej Henrik zaczął się wycofywać. Naprawdę nikt nie pomyślał, że taka decyzja ma jakieś poważniejsze podłoże?

   Usuń
  4. A królowa Elżbieta ma 91 i ma 360 wyjść rocznie. Chcieć, to móc

   Usuń
  5. Mogłaby sobie staruszka dać już spokój!Niech da szansę młodszym!

   Usuń
  6. Chyba widać różnicę w stanie zdrowotnym Henrika i Elżbiety II! I to gołym okiem, królowa w przeciwieństwie do księcia Henrika nie ma tak poważnych problemów zdrowotnych. Zresztą jak widać nikt nie chce naprawdę zobaczyć, że Henrik nie jest już zdrowy i wiek daje mu się we znaki. A skoro królowa Elżbieta tak dobrze się trzyma to tylko się cieszyć i zazdrościć zdrowia w takim wieku i życzyć jeszcze wielu lat życia. Każdy jest inny i ma inne dolegliwości, skoro stan zdrowia Henrika i jego problemy ze sprawnością fizyczną były dla nie tak uciążliwe i niebezpieczne, że podjął decyzję o emeryturze powinno się mu życzyć tylko zdrowia i odpoczynku. Sądząc po nagraniach i doniesieniach z prasy mało brakuje, żeby Henrik wyglądał na wózku inwalidzkim (o czym duńskie media pisały i możecie się zaczekać, ale stan księcia jest poważniejszy niż przypuszczano i książę ma bardzo poważne problemy z nogami, przez te problemy przybrał na wadze przed laty, bo nie mógł już uprawiać żadnych sportów, a z czasem i wiekiem stało się to bardziej niebezpieczne dla jego życia i zdrowia), ale nie do roboty przecież jest księciem małżonkiem, co z tego, że na emeryturze. Naprawdę dziwie się, że niektórzy są tak bezduszni i bezmyślni.

   Usuń
  7. A król Albert z Belgii jest w wieku Henrika i abdykował z powodów zdrowotnych, Juan Carlos również młodszy od Elżbiety II ma poważne problemy zdrowotne, co prawda nie był to główny powód abdykacji, ale sprawowanie przez niego obowiązków było po prostu za ciężkie. Dwaj szwagrowie króla Szwecji juz nie żyją, młodsi od Elżbiety II, mieli problemy zdrowotne. Jest cała lista. To, że EII ma zdrowie i siłę nie znaczy, że inni też mają.

   Moja droga "chcieć to móc" to jak jest się zdrowym, a nie ma,się problemy fizyczne i z sercem jak w przypadku księcia Henrika. Mam nadzieję, że nigdy nie dosięgnie Cie choroba ani problemy fizyczne, chociaż wtedy może coś byś zrozumiała. Elżbieta II po prostu dobrze się trzyma i nie choruje. Musisz zrozumieć, że wszystko zależy od zdrowia, nie wiadomo co by było gdyby zaczęła mieć poważne problemy tak jak od kilku lat książę Henrik, może też ograniczyła by obowiązki? Widać mało wiesz o życiu twierdząc, że wszystko zależy od chęci. Jak ma się zdrowie można wszystko, kiedy zdrowia zabraknie, człowiek nie ma już sił.

   Usuń
  8. No wlasnie. Po za tym kobiety zyja dluzej niz mezczyzni. Swiadcza nawet statystyki.

   Usuń
 2. W 2007 podczas siedemdziesiątych urodzin obecny był Henrik, a nie Margrethe. Można powiedzieć, że się wymienili :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż to! Henrikowi towarzyszyła wtedy Mary :)

   Usuń
 3. Wspaniała wiadomość nie mogę gif doczekać obchodów w Norwegi!!! Śliczne zdjęcie Mary z wiekiem pięknieje

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne to portretowe zdjęcie Mary.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga