wtorek, 6 stycznia 2015

Przyjęcia na Zamku Królewskim


Dzisiaj, tradycyjnie, królowa Małgorzata wydała pierwsze przyjęcie okolicznościowe w tym roku. Monarchini towarzyszył oczywiście mąż, książę Henrik oraz syn, Następca Tronu, książę Frederik z żoną księżną Mary. 


Wydane zostały dwa przyjęcia, pierwsze, wcześnie rano dla Najwyższego Sądu Gwardii Królewskiej i pułków wojskowych. Następne na cześć Korpusu Dyplomatycznego Danii. 


Mary po raz kolejny zaprezentowała nową suknię, nie zidentyfikowanego projektanta oraz buty Gianvito Rossi. Jak Wam się podoba ? 

10 komentarzy:

 1. Suknia piękna. Podoba mi się, że Mary ma dużo klasycznych ubrań, które potem można wykorzystać na wiele okazji, bo nie są zbyt krzykliwe zdobne itp. Lubię też Mary w tym upięciu, wyjątkowo jej pasuje.

  Stawiam, że projektantem sukni był zmarły nie tak dawno Oscar de la Renta, gdyż suknia ma podobny materiał do tego płaszczyka ze zdobieniem przy dekolcie, w którym Mary była jakiś czas temu w Tivoli (taki granatowy, nie pamiętam jaka to była okazja).

  Frederik im starszy tym lepszy :) Jak wino!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tend to agree that this look like an Oscar de la Renta design.

   Usuń
 2. Mary wyglądała cudownie, piękna suknia

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy tylko mi się wydaje czy ta sukienka skrywa krągły brzuszek Mary- nie twierdzę że jest w ciąży ale może jej się trochę przytyło?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie sądzę by jej się przytyło. Możliwe, że zjadła coś wcześniej :) Swoją drogą to fajnie byłoby gdyby Mary była ponownie w ciąży, to w sumie ostatni dzwonek... jednak nie spodziewałabym się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W listopadzie australijska prasa pisała, że Mary chyba jest w ciąży. Pomyślałam, że to bzdura i nie zaprzątam sobie tym głowy- ale w każdej plotce jest ziarnko prawdy.

   Usuń
  2. W listopadzie? Mam styczeń - to musiałby być 3-4 miesiąc, czyli czas na ogłoszenie nowiny. Nie uwierzę póki nie zobaczę oficjalnego komunikatu :)
   Ponadto na "nie" przemawia dodatkowo fakt, że Królowa jest już w takim wieku, że nie wiadomo ile jeszcze pożyje - lubię ją, to jakie ma poglądy, ale taka prawda. Do tego Frederik i Mary przejmują sporo obowiązków.

   Usuń
  3. Szczerze w tą wątpię fajnie by było ale to raczej mało prawdopodobne . Przyglądam jej się od jakiegoś czasu i nie zauważyłam różnicy raz rzeczywiście tak wygląda a raz jak by wcale brzucha nie miała :) .

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? A może chcesz mnie po prostu uszczęśliwić ? Zostaw komentarz i wywołaj uśmiech na mojej twarzy ;)

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga