wtorek, 23 października 2012

Wizyta Pary Prezydenckiej Słowacji


Niedawno zakończyła się Ceremonia Powitalna prezydenta Słowacji Ivana Gasparovic i jego żony na lotnisku w Kopenhadze. W powitaniu uczestniczyła cała Rodzina Królewska - królowa Małgorzata, książę Henrik, księżniczka Benedikte, księżna Mary, księżna Marie, książę Frederik i książę Joachim.
***


Księżna Mary ponownie ubrała się w kostium od Chanel, Mary nosiła go pierwszy raz w grudniu 2003 r., kiedy brała udział w chrzcinach Hrabiny Ingrid razem z narzeczonym, księciem Frederikiem. Niebieski kapelusz pochodzi od Susanne Juul - jest bardzo klasyczny i prosty nie jestem jednak pewna co do koloru, czy rzeczywiście idzie w parze z kombinezonem. Myślę, brązowy byłby lepszy.


nieodłączne kolczyki od Marianne Dulong.
księżna Mary była identycznie ubrana ( z wyjątkiem butów ) w styczniu z okazji 40 rocznicy panowania królowej Małgorzaty.


***Powyżej na wczorajszym zdjęciu widzimy księżna Mary. Okazało się, że jadąc wczoraj przez Kopenhagę potrąciła rowerzystę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Okazało się, że przyczyną była chwila nieuwagi księżnej i samego poszkodowanego przejeżdżających po rozkopanej drodze w pobliżu budowy. Rowerzysta gwałtownie wpadł na maskę, następnie odrzuciło go do tyłu, księżna wyskoczyła z samochodu by sprawdzić czy nie poważnego nie stało się rowerzyście. Księżna jak się okazało wysłała dziś osobisty list z przeprosinami i nowy rower. 

1 komentarz:

  1. O nowym rowerze w prezencie nic nie słyszałam/nie czytałam, ale o tym, że Księżna poprosiła o numer i zadzwoniła spytać jak się poszkodowany czuje już tak. Generalnie to chyba nie była do końca wina księżnej, bo rowerzysta podobno wjechał na ulicę ze ścieżki rowerowej a Mary w tym czasie miała skręcać w prawo i tak on wpadł na maskę. On był nie uważny i Mary też :)

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga