niedziela, 7 kwietnia 2013

Co nowego ?


Na 10 kwietnia zaplanowano spotkanie księcia Frederika i księżnej Mary w ich domu – pałacu Amalienborg. Kolacja rozpocznie się o 19.00 para spotka się z Radą Gubernatorów Fundacji Mary.

Więcej o fundacji:


Nawet w bogatych krajach, takich jak Dania, wielu ludzi żyje na krawędzi społeczeństwa, a nawet lekkie popchnięcie w dobrym kierunku, może często oznaczać znaczną różnicę. Wysiłki Fundacji Mary koncentrują się na trzech obszarach: Znęcanie się i dobre samopoczucie, przemoc i samotność.

Są ludzie, którzy od dzieciństwa są zastraszany i stracili wiarę zarówno w siebie i innych. Są kobiety i dzieci, które są psychicznie naznaczone poczuciem winy i wstydu po dosięgnięciu ich przemocą domową. Są starsi i młodsi ludzie, którzy czują się tak samotni i wykluczeni, że nie są zdolni do interakcji społecznych.

Takie kwestie są trudne do powiedzenia. Ale są też sprawy, o których trzeba być w stanie mówić w społeczeństwie takim jak nasze. Fundacja Mary stara się dostać na te kwestie w publicznym porządku obrad. Jednak większość działań jest skierowana do identyfikacji, opracowywania i realizacji projektów w szkołach, opieki po leczeniu, centr kryzysowych i innych miejsc w życiu, w którym ludzie czują się samotni.

Członkowie fundacji tworzą ramy optymalnego wkładu poprzez zawarcie odpowiednich partnerstw. Mogą to być firmy, naukowcy, fundacje lub organizacje posiadające specjalistyczną wiedzę z zakresu danego przedmiotu. Ponieważ nie można zwalczać izolacji społecznej samemu. Ale można starać się promować tolerancję społeczną, która obejmuje różnorodność i daje każdemu prawo do przynależności.EDIT:

Nie musicie koniecznie podawać adresu e-mail nie jest to konieczne (wreszcie do tego doszłam) jednak za wypełnienie rubryki „podpis” czyli wpisanie imienia będę wdzięczna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga