czwartek, 18 kwietnia 2013

Mary poleci do MalezjiWczoraj pałac królewski poinformował, że księżna Mary odbędzie oficjalną wizytę w Malezji w dniach 27-30 maja. Jak informuje oficjalna strona dworu, Następczyni Tronu została zaproszona na międzynarodową konferencję Women Deliver, która ma na celu zwrócenie uwagi na zdrowie kobiet i dziewcząt oraz na prawa globalnej populacji i agendy rozwoju.


Oprócz udziału w konferencji, Księżna odwiedzi lokalne organizacje charytatywne i będzie uczestniczyć w wydarzeniach promujących duńskie interesy gospodarcze w Malezji, która jest jednym z największych rozwijających się gospodarczo państw w Azji Południowo-Wschodniej.

***

Spodziewałam się, że któraś z księżnych / księżniczek wybierze jeszcze tę sukienkę od H&M, ale nie spodziewałam się, że w tak krótkim odstępie czasowym. Gdy patrzę na zdjęcie księżnej Mette-Marit, która połączyła tą kreację z czernią, Mary wydaje mi się wyglądać jeszcze bardziej perfekcyjnie niż wcześniej. Przyznam, że sama tekstura sukienki pasuje do Norweskiej Następczyni Tronu, gdy pierwszy raz zobaczyłam ją na Mary pomyślałam właśnie o Niej jednak spodziewałam się lepszej stylizacji.


Jak się dowiedziałam sukienka kosztuje 1299 zł.

Która wygląda lepiej ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga