wtorek, 28 maja 2013

Mary w Malezji - dzień II


Dziś rano księżna Mary uczestniczyła w konferencji Women Deliver. Około 14.00 pojawiła się w Putraya Hospital, z kolei o 15.00 miała oficjalnie podpisać Jom Mama Projekt. Jeszcze dziś wieczorem księżna ma wziąć udział w otwarciu panelu dyskusyjnego Sex and Society i uczestniczyć w kolacji.


W konferencji wzięła także udział księżna Mabel
Buty pochodzą od Jimmy Choo


Księżna ma na sobie sukienkę od Hugo Boss


Kolczyki Mariane Dulong:


oraz tą samą torebkę co wczoraj, więcej o niej poniżej:


Mary w szpitalu Putrajaya:


Księżna Mary otrzymała nagrodę za zaangażowanie w organizację, z rąk Ministra Zdrowia Malezji, Hilmi Yahaya.


Mary i Mette-Marit


Wczoraj:


Już wiem, że torebka którą Mary nosiła wczoraj, jest nowa i pochodzi od Prady, księżna posiada identyczną w kolorze niebieskim, bluzka tak jak i żakiet pochodzą od Zary, z czego wynika, że Mary była ubrana bardzo podobnie podczas IO w zeszłym roku (zdjęcie poniżej):


Zbliżenie na ogromny bukiet który księżna dostała wczoraj po przybyciu do hotelu.


***

Jak informuje avisn.dk wieczorem 10 maja (piątek) księżna Mary wraz z przyjaciółkami w tym Caroline Heering pojawiła się w bardzo znanej restauracji w centrum Kopenhagi - Pluto ( tłumacząc na polski Pluton). Około 20.00 panie usiadły w restauracji i zjadły kolację, cieszyły się spotkaniem i prowadziły rozmowę. Jednak jak mówią informatorzy Następczyni Tronu miała wypić aż osiem dużych drinków. Restaurację podobnież opuściła jako pierwsza około drugiej w nocy. Z kolei inni informatorzy twierdzą, że Mary nie piła, a miała zły humor, jej przyjaciele cieszyli się rozmową a on rozglądała się w różne strony, tak jakby jej nie było. Zły nastrój można tłumaczyć zmęczeniem, piątkowy wieczór, chyba każdy czuje przemęczenie

***

Mary kilka dni temu na zakupach:


Trzy łańcuszki od Julie Sandlau

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga