piątek, 26 lipca 2013

Grasten 2013Dzisiaj odbywa się tradycyjna sesja zdjęciowa na zamku Gråsten w Gauteng - gdzie królowa i Jej rodzina co roku urządza sesję zdjęciową. W tym roku pojawiła się zdecydowanie większa część rodziny - dokładnie 22 osoby. Nie zabrakło księcia Frederika, księżnej Mary oraz czwórki Ich dzieci - Christiana, Izabelli, Vincenta i Josephine, księcia Joachima, księżnej Marie oraz Ich dzieci - Henrika i Ateny oraz Felix'a i Mikołaja ( z pierwszego małżeństwa Joachima). Nie zabrakło także sióstr królowej Małgorzaty - księżniczki Benedikty i nieobecnej w tamtym roku królowej Anne-Marie. Na razie zdążyłam dojrzeć jeszcze dzieci księżniczki Benedikty: księżniczkę Alexandrę Berleburgu i jej męża hrabiego Jeffersona. i jej męża hrabiego Jefferson oraz ich dzieci Richarda i Ingrid, syna Benedikte księcia Gustawa oraz Jego wieloletnią partnerkę - panią Carinę Axelsson. W tym roku rodzina pozowała w ogrodzie kwiatowym królowej Ingrid. Jak informuje BilledBladet na sesję przybyło około 60 fotografów w tym jeden z Tasmanii.

Gråsten, Dania - 26 lipca: Media uczęszcza rocznego photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.

Filmiki:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=iC21wxzre9k

http://go.tv2.dk/underholdning/2013-07-26-video-se-christian-isabella-og-tvillingerne-lege-i-haven

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lNBp-ZSNEKoMar nosiła bransoletki Shamballa Jewels Royal Bracelet ( po lewo) i Marianne Dulong (po prawo i niżej)

1010898_676659232360875_1547716627_nclip_image084clip_image087

Kolczyki Mary z zielonymi zawieszkami również pochodzą od Mariane Dulong (po prawo widzimy te same podczas innej okazji)

clip_image010tumblr_m41ojtyDvX1rtc4hxo1_1280

Księżniczka Isabella nosiła śliczną letnią sukienkę Pili Carrera.Księżna Marie nosiła dość zwykłą sukienkę od Warehouse.Książę Christian nosiła koszulkę polo od Raplh'a Laurena.Carina Axelsson nosiła sukienkę z Zary, na zdjęciu w wersji żółtej:

Zdjęcie 5 SUKIENKA W PTAKI z ZaraMarie i Joachim z rodziną (Henrik i Athena)Wszystkim dopisały humory, nawet księżna Mary w tym roku "bawiła się" w fotografa oraz...zyskała nowy przydomek... Mary Monroe.
Dla dzieci pary największą atrakcją okazał się wózek

Rodzina królewska uczęszcza rocznego photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.The royal family attends the annual Summer photocall for the Royal Danish family at Grasten Castle on July 26, 2013 in Grasten, Denmark.Rodzina królewska uczęszcza rocznego photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.Książę Christian i Książę Vincent. Rodziny królewskiej Danii sesji zdjęciowej 26 lipca 2013 do mediów w terenie Zamku Grasten, letnia rezydencja królewska. Około Królowa Małgorzata II i księcia Henrik, książę Frederik i księżniczka Mary i książę Joachim i księżniczki Marie ze wszystkich swoich dzieci, i Benedykta, księcia Księżniczki Gustav i Aleksandra z Sayn-Wittgenstein -Berleburg i Queen Anne-Marie Grecji zebrane.Księżniczka Josephine, zbyt słodkie! Rodziny królewskiej Danii sesji zdjęciowej 26 lipca 2013 do mediów w terenie Zamku Grasten, letnia rezydencja królewska. Około Królowa Małgorzata II i księcia Henrik, książę Frederik i księżniczka Mary i książę Joachim i księżniczki Marie ze wszystkich swoich dzieci, i Benedykta, księcia Księżniczki Gustav i Aleksandra z Sayn-Wittgenstein -Berleburg i Queen Anne-Marie Grecji zebrane.

Królowa Małgorzata nosi tę suknię już 3 razy, pierwszy raz miała ją na sobie w 2007 roku, następnie w 2012.

Księżniczka Josephine wcześnie gniew. Rodziny królewskiej Danii sesji zdjęciowej 26 lipca 2013 do mediów w terenie Zamku Grasten, letnia rezydencja królewska. Około Królowa Małgorzata II i księcia Henrik, książę Frederik i księżniczka Mary i książę Joachim i księżniczki Marie ze wszystkich swoich dzieci, i Benedykta, księcia Księżniczki Gustav i Aleksandra z Sayn-Wittgenstein -Berleburg i Queen Anne-Marie Grecji zebrane.

Wszystkie dzieci, oprócz malutkiej Atheny biły się o huśtawkę...

Książę Frederik Danii (L) i Crown Princess Mary Danii (2. L) udział w dorocznym photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.Gråsten, Dania - 26 lipca: Książę Joachim Danii uczęszcza rocznego photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.Bilans Josephine z sesji zdjęciowej! Rodziny królewskiej Danii sesji zdjęciowej 26 lipca 2013 do mediów w terenie Zamku Grasten, letnia rezydencja królewska. Około Królowa Małgorzata II i księcia Henrik, książę Frederik i księżniczka Mary i książę Joachim i księżniczki Marie ze wszystkich swoich dzieci, i Benedykta, księcia Księżniczki Gustav i Aleksandra z Sayn-Wittgenstein -Berleburg i Queen Anne-Marie Grecji zebrane.Szalona gra w chowanego między książę Frederik i księcia Vincent. Duńska rodzina królewska sesja dla mediów 26 lipca 2013 na zamku w Grasten, królewskiej rezydencji letniej. Około Królowa Małgorzata II, Danii i księcia Henrik, książę Frederik i księżniczka Mary, i księcia Joachima i księżniczki Marie ze wszystkich swoich dzieci, i Benedykta, księcia Księżniczki Gustav i Aleksandra z Sayn -Wittgenstein-Berleburg i Queen Anne-Marie Grecji zebrane.Książę Frederik monitoruje księcia Vincenta. Rodziny królewskiej Danii sesji zdjęciowej 26 lipca 2013 do mediów w terenie Zamku Grasten, letnia rezydencja królewska. Około Królowa Małgorzata II i księcia Henrik, książę Frederik i księżniczka Mary i książę Joachim i księżniczki Marie ze wszystkich swoich dzieci, i Benedykta, księcia Księżniczki Gustav i Aleksandra z Sayn-Wittgenstein -Berleburg i Queen Anne-Marie Grecji zebrane.

Wszyscy chcieli się pohuśtać, co najbardziej trudne okazało się dla księżniczki Josephine i Jej kuzyna księcia Henrika.nie obyło się bez płaczu, gdy Mary zabierała Josephine z huśtawki, aby pobawić mogło się jej rodzeństwo i kuzyni

Księżniczka Josephine nie chce puścić huśtawce na zdjęcie! Rodziny królewskiej Danii sesji zdjęciowej 26 lipca 2013 do mediów w terenie Zamku Grasten, letnia rezydencja królewska. Około Królowa Małgorzata II i księcia Henrik, książę Frederik i księżniczka Mary i książę Joachim i księżniczki Marie ze wszystkich swoich dzieci, i Benedykta, księcia Księżniczki Gustav i Aleksandra z Sayn-Wittgenstein -Berleburg i Queen Anne-Marie Grecji zebrane.

Ale tatuś potrafi poprawić humor

Gråsten, Dania - 26 lipca: Książę Christian Danii uczęszcza rocznego photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.Gråsten, Dania - 26 lipca: Książę Felix Danii uczęszcza rocznego photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.Gråsten, Dania - 26 lipca: Książę Joachim Danii i jego dzieci Księżniczka Athena i książę Felix Danii udział w dorocznym photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.Mary i Joesphine pełna konklawe. Duńska rodzina królewska sesja dla mediów 26 lipca 2013 na zamku w Grasten, królewskiej rezydencji letniej. Około Królowa Małgorzata II, Danii i księcia Henrik, książę Frederik i księżniczka Mary, i księcia Joachima i księżniczki Marie ze wszystkich swoich dzieci, i Benedykta, księcia Księżniczki Gustav i Aleksandra z Sayn -Wittgenstein-Berleburg i Queen Anne-Marie Grecji zebrane.Gråsten, Dania - 26 lipca: Księżniczka Josephine Danii i Crown Princess Mary Danii udział w dorocznym photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.Książę Frederik i Książę Vincent. Duńska rodzina królewska sesja dla mediów 26 lipca 2013 na zamku w Grasten, królewskiej rezydencji letniej. Około Królowa Małgorzata II, Danii i księcia Henrik, książę Frederik i księżniczka Mary, i księcia Joachima i księżniczki Marie ze wszystkich swoich dzieci, i Benedykta, księcia Księżniczki Gustav i Aleksandra z Sayn -Wittgenstein-Berleburg i Queen Anne-Marie Grecji zebrane.Królowa Małgorzata II z Danii, Prince Vincent Danii, księżniczka Isabella Danii i książę Christian Danii udział w dorocznym photocall Lato duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.Rodzina królewska uczęszcza rocznego photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.Game of hide-and-seek między księcia Frederika i księcia Vincent. Rodziny królewskiej Danii sesji zdjęciowej 26 lipca 2013 do mediów w terenie Zamku Grasten, letnia rezydencja królewska. Około Królowa Małgorzata II i księcia Henrik, książę Frederik i księżniczka Mary i książę Joachim i księżniczki Marie ze wszystkich swoich dzieci, i Benedykta, księcia Księżniczki Gustav i Aleksandra z Sayn-Wittgenstein -Berleburg i Queen Anne-Marie Grecji zebrane.Gråsten, Dania - 26 lipca: Książę Frederik Danii i księcia Vincent Danii udział w dorocznym photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.Gråsten, Dania - 26 lipca: Książę Henrik Danii i księżnej Izabeli Danii udział w dorocznym photocall lato dla duńskiej rodziny królewskiej w Grasten Zamku w dniu 26 lipca 2013 r., Grasten, Dania.Zamek Królewski na Gråsten


Mała Athena jest taka słodka ;)

e0db4200e9744e8489f0df039ab3549b_Royal11.jpg

Podczas zmiany warty księżniczka Isabella tańczyła ze swoją młodszą siostra Josephine. Starsza siostra podniosła małą Josephine i ku rozbawieniu rodziny tańczyła w takt muzyki.
Więcej: link, link2

18 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcia! Ze wszystkich rodzin królewskich w Europie, duńską lubię najbardziej. :)
  P.S. Ależ bliźniaki urosły przez ten rok! Są takie urocze! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nie mogę się napatrzeć na małą Josephine ;)

   Usuń
 2. Piękni :D Mary wyglądała ślicznie - elegancko, ale nie zbyt elegancko. Tata wie jak pocieszyć :D
  u mnie nowa notka / http://sam-barks.blog.pl/ zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne fotki, zwłaszcza ta opisana: tatuś umie pocieszyć :)
  A na Josephine nie mogę się napatrzeć. Nie dziwię się, że płakała jak ją zabierali z huśtawki. Ja jak byłam mała to też ciągle byłam bujana.

  Pozdrawiam Ania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Josephine jest taka słodka i śliczna, bardzo podobna do Mary :)

   Usuń
  2. Zgadzam się :)

   Usuń
 4. Te małe dzieci są takie słodkie! :)
  U mnie NN - http://fashion-arianagrande.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jest jakiś filmik na którym widać jak Isabella tańczy z Josephine?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem nie ma, ale poszukam jeśli znajdę od razu dodam link ;)

   Usuń
 6. Piekne zdjecia http://den-radcliffe.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. cudowna sesja! u mnie nowa notka // http://sam-barks.blog.pl zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 8. W tym artykule jest fotka, wszystkie dzieci obok siebie- zestawienie kilku zdjęć.
  http://www.hellomagazine.com/royalty/2013072613791/danish-royal-family-summer-photoshoot/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, to zdjęcie miałam już w notce i na pasku bocznym ;)

   Usuń
 9. Ogólnie to uważam, że reporterzy nie postarali się. Te zdjęcia są jakieś nijakie.
  Najlepsze są te Josephine na huśtawce i z MAry.
  Ja liczyłam na to, że Mary i Fred zapozują z dzieciczkami- coś w stylu zdjęcia na sofie, które jakiś czas gościło na czołówce twojego bloga.

  Jakoś mało fotek w necie jest, nic konkretnego nie znalazłam.

  http://royalcorrespondent.com/2013/07/26/members-of-the-danish-royal-family-pose-for-the-press-videos/
  http://www.b.dk/nationalt/kongelig-sommersjov-paa-graasten
  http://royalwatcher.tumblr.com/

  Chyba jednak napiszemy z prośbą o nowe oficiall photo!

  Pozdrawiam Ania:) nareszcie ię spać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda w tym roku trudno wogóle znaleźć ciekawe zdjęcia, fotografie z b.dk są już w notce ;)

   Usuń
  2. Izo być może, tak to jest jak mi się połowa zdjęć nie wyświetliła :)

   Pozdrawiam Ania

   Usuń
 10. nn http://den-radcliffe.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 11. komentarz mi się nie pojawił, także jak coś to mogą być dwa:D
  nie widziałam, że Frederik ma tatuaż na nodze oO dopiero teraz zauważyłam na zdjęciach. A Mary Monroe jest boska:D świetne zdjęcia.

  zapraszam na nową notkę.
  { http://thequeen.blog.onet.pl/ }

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga