czwartek, 4 lipca 2013

Mary na okładce Frau im SpiegelMary pojawiła się na okładce niemieckiego tygodnika o arystokracji i gwiazdach "Frau im Spiegel". Widzimy na zdjęciu księżną podczas pierwszego dnia wizyty w Aachen. Możemy z tego wywnioskować, że artykuł w gazecie poświęcony jest właśnie Jej wizycie w Niemczech. Tutaj można zamówić prenumeratę magazynu. Mam nadzieję,że niedługo pojawi się lepsze zdjęcie okładki i skany artykułu.

***

Na razie księżna nie ma zaplanowanych żadnych wyjść, możliwe, że pojawią się jakieś zdjęcia z wakacji.
Poniżej kilka zdjęć z wakacji sprzed kilku lat:


2009:

Newscom-sipaphotostwo449035.jpgNewscom-sipaphotostwo448553.jpgNewscom-sipaphotostwo449057.jpgNewscom-sipaphotostwo449059.jpgNewscom-sipaphotostwo449042.jpgNewscom-sipaphotostwo449067.jpg

2011

Książę Frederik Danii i Crown Princess Mary Danii cieszą się letnie wakacje w duńskiej rodziny królewskiej francuskiej rezydencji Chateau de Cayx. Przynoszą wraz z czworgiem dzieci, książę Christian (ur. 15 października 2005) Princess Isabella (ur. 21 kwietnia 2007) i bliźnięta Książę Vincent i Princess Josephine (ur. 8 stycznia 2011). Choć Mary zwykle niemowląt Książę biegnie do sklepu i bierze przekąski i piwa. Po powrocie do domu, że mają tendencję do Prince Christian on ugryziony przez Effective błąd.Książę Frederik Danii i Crown Princess Mary Danii cieszą się letnie wakacje w duńskiej rodziny królewskiej francuskiej rezydencji Chateau de Cayx. Przynoszą wraz z czworgiem dzieci, książę Christian (ur. 15 października 2005) Princess Isabella (ur. 21 kwietnia 2007) i bliźnięta Książę Vincent i Princess Josephine (ur. 8 stycznia 2011). Choć Mary zwykle niemowląt Książę biegnie do sklepu i bierze przekąski i piwa. Po powrocie do domu, że mają tendencję do Prince Christian on ugryziony przez Effective błąd.Książę Frederik Danii i Crown Princess Mary Danii cieszą się letnie wakacje w duńskiej rodziny królewskiej francuskiej rezydencji Chateau de Cayx. Przynoszą wraz z czworgiem dzieci, książę Christian (ur. 15 października 2005) Princess Isabella (ur. 21 kwietnia 2007) i bliźnięta Książę Vincent i Princess Josephine (ur. 8 stycznia 2011). Choć Mary zwykle niemowląt Książę biegnie do sklepu i bierze przekąski i piwa. Po powrocie do domu, że mają tendencję do Prince Christian on ugryziony przez Effective błąd.

7 komentarzy:

 1. Tą gazetę Frau im Spiegel można kupić w Empiku. U mnie w Poznaniu jest np. na Ratajczaka,ale niestety nie w kazdym. Widziałam ją też w takim kioski sieć Relay. :) Zazwyczaj już w piątek lub sobotę po numerze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, dobrze wiedzieć, może uda mi się kupić, mam prośbę jeśli byś kupiła, mogłabyś mi zeskanować artykuł o Mary ?

   Usuń
  2. ja też często kupuje "Frau im Spiegel", w mojej okolicy jest w prawie w każdym Empiku :)

   Usuń
  3. W takim razie muszę się rozejrzeć :)

   Usuń
 2. te zdjęcia, z wakacji są słodkie! takie normalne :)
  nowa notka // http://sam-barks.blog.pl zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na wyraźniejszą okładke. http://den-radcliffe.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak by koleżanka była łaskawa wrzucić skany byłabym wdzięczna :)

  Mnie natomiast zaintrygował sam tytuł tej gazety Frau in Spiegel (Kobieta w lustrze), w sumie dobre na tytuł bloga o życiu i problemach codziennego życia kobiety.
  Ja bym też chętnie przeczytała artykuł o Matyldzie i Maximie, bo żółty napis aż do mnie krzyczy (Dlaczego ona potrzebuje teraz Maximy?)- pewnie chodzi o zbliżającą się abdykację w Belgii (21.07) !

  Pozdrawiam Ania :)

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga