wtorek, 17 września 2013

Frederik i Mary na lunchu Mary Fund "Club Trick"Dziś o 16.00 książę Frederik i księżna Mary przybyli na spotkanie z okazji otwarcia nowego projektu Mary Fonden " Klubfidusen "(trick Club) w Bagsværd Football Club.

Kronprinsparret gav sig fuldt ud i kampen om at få bolden.

Nowy projekt powstał we współpracy z Save the Children Denmark, the Danish Football Union i the TrygFoundation. Te trzy organizacje brały czynny udział w opracowaniu projektu "trick Club".
Sam projekt składa się z szeregu działań, duńskich klubów piłkarskich, mających na celu wspieranie dzieci i nauczenie dzieci tolerancji, szacunku i współczucia, zarówno na boisku i poza nim. Wszelkie materiały zostały już przekazane zawodnikom, trenerom, dyrektorom i rodzicom. "Trick Club" opiera się na doświadczeniu pracowników "Mary Fonden" i Save Children i będzie testowany w pięciu klubach piłkarskich już jesienią tego roku.

florian17.jpg

Książę i księżna mieli okazję spotkać się z zawodnikami i trenerami klubów piłkarskich, które zostały objęte projektem, a także obejrzeć specjalnie przygotowaną prezentację. Mary wygłosiła także przemówienie.

[New-balance-kobiet-890-8% 255B6% 255D.jpg]

Dzisiejsze spotkanie było luźne, Mary wybrała zwykłe jeansy i kurtkę oraz adidasy, które widzielićy podczas Ironman od  New Balance.

Księżną Mary zobaczymy jeszcze dziś wieczorem na uroczystej kolacji z okazji ceremonii Wręczenia Nagród Carlsborg Foundation's Research Prize 2013 w the New Carlsborg Glyptotek.

florian54.jpg

3 komentarze:

  1. Notki beda jutro poniewaz mam komputer w naprawie pozdrawiam
    Iza

    OdpowiedzUsuń
  2. Biegali za ręce :D Jakie to słodkie. Uwielbiam to jak oni są normalni
    u mnie nowa notka //// http://sam-barks.blog.pl/ zapraszam!

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga