środa, 22 kwietnia 2015

Mary na spotkaniu ze studentami


W poniedziałek księżna Mary odbyła niezapowiedziane spotkanie ze studentami. Podczas rozmowy księżna mówiła o samotności i poruszaniu tego tematu w duńskiej telewizji w dawnych czasach. Jak wiadomo Mary Fonden walczy z izolacją społeczną i w związku z tym wdraża wiele projektów. Podczas spotkania księżna wspomniała również o samotności jakiej doświadczyła w 1997 roku po śmierci mamy.

8 komentarzy:

 1. Nie bardzo rozumiem zdanie z tym kontekstem i telewizją... chyba chodziło o to, że po raz pierwszy w telewizji poruszyła taki temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od kiedy Mary pracuje nad walką z izolacją społeczną ten temat często poruszany jest w telewizji, nawet przez nią samą. W rozmowie chodziło o poruszanie tematu samotności w duńskiej telewizji w dawniejszych czasach, bo co innego może oznaczać napisane przeze mnie zdanie? ;)

   Usuń
 2. Jeśli mam być szczera to ja też mam problem ze zrozumieniem tego zdania. Bo co wspólnego z historią duńskiej telewizji ma samotność?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czepiacie się :) zdanie jest jasne i zrozumiałe

   Usuń
  2. Na ludzki rozum, chodzi o poruszanie tego tematu w mediach i zwracanie na niego uwagi, bo to raczej temat nie często pojawiający się w prasie czy telewizji, a jest dużym problemem. Mary i jej projekty mają na celu zwrócenie uwagi na samotność i ludzi samotnych oraz izolację społeczną. Księżna spotkała się ze studentami i rozmawiała z nimi o poruszaniu tematu samotności w duńskiej telewizji w poprzednich latach, zanim jeszcze zaczęła działać w tym kontekście. Obecnie jest to temat już częściej pojawiający się w duńskich mediach, właśnie ze względu na księżną i jej zaangażowanie. Mam nadzieje, ze tym razem jest to już zrozumiałe "zdanie". Po prostu trzeba zagłębić się w biografię Mary, jej działalność charytatywną i projekty, to czasami też może pomóc ;)

   Usuń
  3. Znam biografię mary i jej działalność na tym tle, jednakże sądzę, że do zdania wkradła się literówka i powinno być "poruszaniu tego temat przez duńską telewizję".

   Usuń
 3. Nie pojawiło się więcej zdjęć? Bądź może jest jakiś filmik wnioskując po panu kamerzyście?:>

  OdpowiedzUsuń
 4. This is a topic that needs attention as loneliness can lead to many problems, the work Mary does needs to be applauded, as the topic is one that does not get enough attention.
  Mary is always very involved with all that she does.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga