poniedziałek, 7 listopada 2016

Konferencja SFI

Dziś księżna Mary uczestniczyła w konferencji "Edukacja i słabości" zorganizowanej przez SFI (Duńskie Narodowe Centrum Badań Społecznych). Konferencja skierowana jest do naukowców i specjalistów w dziedzinie kształcenia i edukacji społecznej zagrożonej młodzieży.
Księżna wygłosiła przemówienie, w którym opisała swoją wizytę w szkole technicznej w Roskilde, a także powiedziała: "Chodzi o to, że jakość naszego życia społecznego przyczynia się do kształtowania reszty naszego życia...jeśli chcemy zapewnić młodym ludziom zdobycie wykształcenia, musimy mieć pewność, że ich dobrobyt społeczny jest zapewniony w pierwszej kolejności. A praca zaczyna się w chwili, gdy są małe."

 
 Mary wybrała dziś żakiet od Prady, szpilki od Gianvito Rossii torebkę od Bottega Veneta.


Podobny strój księżna zaprezentowała w 2012 roku na odsłonięciu świątecznych znaczków.3 komentarze:

 1. Witam,
  dla mnie jest to pełne podziwu, jak księżna angażuje się w tematy związane ze wsparciem młodzieży w celu zapewnienia im lepszego startu w przyszłość.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 2. To co Mary powiedziała naprawdę ma sens. Młodzi ludzie wybierając jakikolwiek zawód powinni czuć się bezpieczni, że będą mogli w nim pracować bo państwo im to zapewni. niestety nie w Polsce....

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga