środa, 23 listopada 2016

Aktualizacja: Wizyta w Mołdawii - dzień I


22 listopada księżna w ramach patronatu nad WHO rozpoczęła wizytę w Mołdawii. Na lotnisku powitali ją: mołdawska minister zdrowia Ruxanda Glavan i duński ambasador Karsten Vagn Nielsen.Później księżna wraz z panią minister spotkała się z dyrektor europejskiego biura regionalnego WHO, dr Zuzsanną Jakab.


Następnie księżna z panią dr Jakab udały się do mołdawskiego biura WHO, gdzie spotkały się z jego pracownikami oraz mołdawskim reprezentantem przy WHO, dr Harisem Hajrulahovic.


Po krótkim odpoczynku i przebraniu się Mary udała się na spotkanie do ministerstwa zdrowia, gdzie księżna rozmawiała na temat zdrowia kobiet i dzieci oraz szczepień. Przed spotkaniem księżna odpowiedziała na kilka pytań dziennikarzy. Wizyta księżna cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem krajowym mediów.


Wieczorem księżna uczestniczyła w uroczystej kolacji w Castel Mimi. 
.

Księżna w ciągu dnia miała na sobie płaszcz od Joseph oraz torebkę od Hugo Bossa, natomiast wieczorem zaprezentowała sie w płaszczu i sukience od Prady, szpilkach Gianvito Rossi oraz kopertówkę Carlend Copenhagen.

3 komentarze:

  1. Witam,
    bardzo podoba mi się kolor bluzki księżnej. Księżna Mary bardzo elegancko się prezentuje.
    Letycjanka

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapomniałam napisać,że zrobiłaś śliczny nagłowek.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga