piątek, 1 grudnia 2017

Wręczenie nagrody EY Przedsiębiorca Roku + premiera przedstawienia

Księżna Mary uczestniczyła wczoraj wieczorem we wręczeniu nagrody EY Przedsiębiorca Roku 2017. Ceremonia odbyła się w Forum Copenhagen. Nagrodę otrzymał przedsiębiorca odnoszący największe sukcesy. Nagroda ta jest międzynarodową inicjatywą, która ma na celu wyróżnić osoby, które zakładają i prowadzą udane, rozwijające się i dynamiczne przedsiębiorstwa. Przedsiębiorca wyróżniony wczoraj będzie reprezentował Danię na międzynarodowym konkursie w Monako w 2018 roku.
Księżna wygłosiła przemówienie, w którym poruszyła kwestie wciąż istniejących stereotypów na temat kobiet i mężczyzn. "Dzisiejszy świąteczny wieczór jest pełen inspiracji i ludzi, którzy mają wizję, wolę i wytrwałość, aby tworzyć i sprostać wyzwaniom.(...) W Danii mamy długą tradycję kobiet na rynku pracy i dostosowaną do nich strukturę, ale najczęściej to kobieta pozostaje w domu i zajmuje się dziećmi, gdy są chore". "Kobieta w sytuacji negocjacyjnej w pracy jest postrzegana jako apodyktyczna lub agresywna, bo różni się od stereotypu kobiety. "


******


22 listopada księżna Mary uczestniczyła w premierze przedstawienia w jednym z teatrów w Kopenhadze. Było to niezapowiedziane wyjście księżnej.

 Zdjęcia:kongehuset, twitter, newmyroyal, princessblog76,dailymail

5 komentarzy:

 1. Ta granatowa bluzka ma dziwne rękawy. Niekorzystnie one leżą na szczupłej Mary. Druga stylizacja bardzo fajna, tylko spodnie trochę zbyt dzwonowate :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie spodnie w pierwszej zupelnie nie pasuja do Mary.

  OdpowiedzUsuń
 3. I spodnie i bluzka są za szerokie,dlatego nie powinny być połączone razem,bo zaburzają jej sylwetkę. Jeśli chciała być modna,to lepiej wyglądałaby spodnie z dopasowaną bluzką albo fioletowa bluzka z wąskimi spodniami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam podobne zdanie do osób wcześniej się wypowiadających. Niestety niespecjalnie to wszystko do siebie pasuje, zbyty szerokie spodnie już niestety zupełnie odstają modowo.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga