piątek, 26 lipca 2019

Wypad do Skagen + wywiad dla Women's Weekly

Księżna Mary oraz książę Fryderyk wraz z dziećmi opuścili na kilka dni Grasten i udali się do Skagen. Towarzyszył im również ich pupil, suczka border collie, Grace. Zostali tam zauważeni we wtorek, gdy razem z przyjaciółmi korzystali z uroków nadmorskiej miejscowości. 
Skagen to popularna wśród gwiazd miejscowość wypoczynkowa, a para książęca nie jest tam pierwszy raz. Już w zeszłym roku spędzali tam czas ze znajomymi, m.in. grając w tenisa.

Zwróćcie uwagę na wzór kostiumu kąpielowego Josephine ;)*****W zeszłym miesiącu do Kopenhagi przyleciała Juliet Rieden - redaktor naczelna Women's Weekly. W poniedziałek do kiosków trafił sierpniowy numer magazynu, w którym można zobaczyć efekty tej wyprawy. Dziennikarce wywiadu udzieliła księżna Mary, która opowiedziała o swoim zaangażowaniu na rzecz zrównoważonego rozwoju branży modowej. 
W gazecie opublikowano również zdjęcia, które zostały wykonane w czasie sesji dla IN Magasinet. 

 Zdjęcia: dailymail, twitter, instagram

9 komentarzy:

 1. It's nice to see the family having some free time with friends! I would love to see that magazine, but I live in the US.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale o co chodzi z wzorem? Kropeczki? Panterka?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nice to have a vacation on the home shores, it not always must be abroad. The main thing is to be with family and friends and spend time together.

  OdpowiedzUsuń
 4. Żeby w Polsce były takie magazyny: (

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie przydałby się porządny magazyn dla fanów monarchii bo niestety Dworskie Życie to porażka w ostatnim numerze przeczytałam że Marie Chantal jest córką króla Konstantinosa!

   Usuń
 5. Witam, czy to prawda, ze Następcy Tronu w Danii MOGĄ WZIĄĆ SLUB TYLKO JAK SĄ PO 30? Bo ja czytałam na jakiejś stronce, ze jak nastepca tronu np. Chirsitan ozenilby się majac 18 lat (jak księżniczka Anna Maria) to by go z sukcesji wywalili. Dziwne, ze Anne-Marie mogła wyjść za mąż kiedy chce, a np. Fryderyk po 30, bo inaczej zero praw do tronu. To prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie spotkałam się z takimi informacjami. Myślę, że jest to bzdura.
   Jedyne ograniczenia jakie są to następca tronu musi uzyskać zgodę monarchy i parlamentu na ślub, a jego/jej wybranek/ wybranka muszą uzyskać obywatelstwo duńskie i należeć do duńskiego kościoła narodowego.

   Usuń
  2. A co by bylo gdyby nastepca tronu przed pytaniem rzadu i zgode wzialby potajemny slub, jak np. Zygmutna August i Radziwillowna. Co by sie stalo? Rzad i rodzina, by to zaakcpetowali?
   Pozdrawiam

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga