poniedziałek, 17 lutego 2020

Książę Fryderyk przeszedł operację

Książę Fryderyk w ubiegłym tygodniu doznał kontuzji lewego ramienia podczas jazdy na nartach w Szwajcarii. Z tego powodu książę przeszedł dziś nieskomplikowaną operację w Rigshospitalet w Kopenhadze. Operacja przebiegła zgodnie z planem, a sama kontuzja nie wpłynie na oficjalne zobowiązania księcia.
Nie jest to pierwsza kontuzja księcia jak pewnie pamiętacie w 2018 roku Fryderyk doznał uszkodzenia dysk w czasie skakania na trampolinie.

5 komentarzy:

 1. Uff, już się wystraszyłam, że to coś poważnego. Może to tylko takie wrażenie, ale Fryderyk często (w każdym razie częściej niż inni) miewa różne urazy i kontuzje, prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książę Fryderyk jest człowiekiem bardzo aktywnym z czym oczywiście wiążą się również kontuzje. W ostatnich trzech latach książę doświadczył dwóch poważniejszych urazów

   Usuń
 2. I think Fred likes to push himself to the limit and he is not going to give in to age unless he is forced to do so. I like that about him, but I hope he never is permanently injured in one of his risk-pushing accidents. Thankfully, this wasn't serious!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kontuzje jakoś zawsze kojarzą mi się z Frederikiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio dość często słyszymy o kontuzjach księcia. Starość nie radość :)

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga