wtorek, 23 czerwca 2020

13. urodziny księżniczki Isabelli + zebranie zarządu Fundacji Mary

kungahuset
21 kwietnia księżniczka Isabella świętowała swoje 13. urodziny.Z tej okazji opublikowano nowe zdjęcie jubilatki wykonane przez jej mamę, księżną Mary. 
Para książęca chcą podkreślić, iż ich córka została nastolatką opublikowali dodatkowo cztery zdjęcia księżniczki z prywatnych albumów.


******
Następnego dnia księżna Mary wzięła udział w zebraniu zarządu Fundacji Mary. Księżna postanowiła podzielić się zdjęciem z tego niezwykłego spotkania, gdyż odbyło się ono online.
"Dzisiaj odbyło się zebranie zarządu w Fundacji Mary w zupełnie innych okolicznościach niż zwykle. Jak wszyscy inni, musimy zachować dystans i spotkaliśmy się online. Zwykle nie informujemy o tych spotkaniach - ani nie robimy zdjęć. Ale myślę, że ta wyjątkowa sytuacja wymaga, abyśmy bardziej otworzyli się na to, co dzieje się obecnie w Fundacji Mary.
Dzisiaj najważniejszym tematem było to, że konsekwencji kryzysu spowodowanego przez koronawirusa faktycznie uderzyły w wiele wyzwań, z którymi mamy do czynienia w Fundacji Mary.
Istnieje ryzyko, że więcej osób poczuje się samotnych, że przemoc domowa wzrasta, a izolacja i odległość fizyczna wpłynie na dobro dzieci i młodzieży.
Na dzisiejszym spotkaniu rozmawialiśmy o tym, co robimy w Fundacji Mary, aby skupić się i pomóc rozwiązać problemy, które nastąpiły w następstwie epidemii koronowirusa.
Bo musimy myśleć w nowy sposób. Jest duże wsparcie zarządu dla podjętych już działań, a na spotkaniu pojawiły się nowe dobre pomysły, nad którymi teraz pracujemy". 

1 komentarz:

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga