środa, 24 lutego 2021

Internetowy szczyt na temat dobrostanu młodzieży + więcej

facebook/kongehuset

 26 listopada księżna Mary wzięła udział w internetowym szczycie poświęconym dobrobytowi młodych ludzi w czasie pandemii. Księżna swoje nagranie przygotowała dzień wcześniej. Organizatorami szczyty było Ministerstwo Edukacji i Badań oraz Ministerstwo Kultury, którzy gościli ponad 80 organizacji, interesariuszy i ekspertów z wielu branż, aby opracować nowe pomysły działań, które należy podjąć na rzecz młodzieży. 

Życie codzienne w czasie pandemii może być trudne dla młodych ludzi, gdy między innymi zajęcia rekreacyjne, grupy studyjne i zajęcia towarzyskie są wstrzymane.
******

19 listopada na stronie dworu królewskiego pojawił się nowy portret księżnej wykonany przez Stine Heilmann. Zdjęcie pochodzi z tej samej sesji co opublikowany wcześniej portret pary książęcej.
Sesję wykonano w The Lab Cph, gdzie wykonano również ostatnią sesję urodzinową księcia Christiana. Tło przygotowała Lise Trampedach, natomiast za obróbkę graficzną odpowiedzialny był Wetouch Imagework. O wygląd księżnej oraz księcia zadbali stylistka Anja Camilla Alajdi oraz fryzjer Soeren Hedegaard, którzy współpracują z Mary od lat.

8 komentarzy:

 1. Chciałam złożyć wyjaśnienia : to ja rok temu byłam Joanną S i pisałam takie komentarze na temat bloga chciałam zobaczyć jak zareagujecie xd i wgl bekę miałam wtedy

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrząc na listopadowe daty, rozumiem, że jest to taki jakby post "wspominkowy" na temat aktywności Mary z ostatniej jesieni, tak? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można to tak określić. Przez ostatni czas miałam przerwę w pisaniu, więc teraz chce nadrobić zaległości i jednocześnie zachować chronologię wydarzeń

   Usuń
  2. Ok, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń
 3. Bardzo ładny portret księżnej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. https://polishprincesses.blogspot.com/
  Zapraszam na bloga o polskich królewnach, księżniczkach i królowych. W najbliższym czasie pierwsze posty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Autorko, czy wrócisz jeszcze? Brakuje nam twoich wpisów o Mary..

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga