środa, 6 listopada 2013

Koncert w Fredensborg

Fredensborg koncert odbył się w uznaniu ciężkiej pracy, służby zdrowia, z korzyścią dla społeczeństwa duńskiego zdrowia i dobrego samopoczucia. Zdjęcie przedstawia niektóre z gości na koncercie i obecnej rodziny królewskiej w loży królewskiej w Pałacu Fredensborg Kościoła.

Wczoraj wieczorem miał miejsce Koncert dla pracowników sektoru zdrowia w Pałacu Fredensborg. Wzięła w nim udział Królowa Małgorzata, książę Henrik, książę Frederik, księżna Mary i książę Joachim. Część muzyczną przygotowali muzycy z Akademii Muzycznej.  


Po koncercie miał miejsce bankiet w Pałacu Fredensborg. 


W menu znalazło się m.in. pasztet rybny z kremem pieprzowym, łosoś z chrupiącymi ziołami podawany z kaszą z małżami, sałatka z ryżem, chorizo ​​i krewetkami, zielona fasola i ziemniaki, sałatka kukurydziana z białej fasoli, pasztet z podrobów. Do picia podano La Cigaralle du Prince rocznik 2011 i Chateau de Cayx rocznik 1999. 


***

child5.jpg

Również wczoraj, o 16.00, księżna Mary wzięła udział w spotkaniu na którym przedstawiono raportu ludności UNFPA. Koncentruje się on na posiadaniu dzieci przez młode kobiety i młode małżeństwa. Księżna miała także okazję obejrzeć wystawę fotografii.

child10.jpg

11 komentarzy:

 1. Zapraszam do konkursu :)

  http://ksieznakate.blogspot.com/2013/11/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na dokładniejsze zdjęcia stroju Mary. Teraz mogę na pewno powiedzieć, że miała bardzo ładną fryzurę. Wykwintne menu.
  http://sam-barks.blog.pl/ zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wczoraj Księżna Mary miała jeszcze jedno "wyjście" --> http://www.billedbladet.dk/kongelige/danmark/kronprinsesse-mary-tilbage-paa-job-i-danmark :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspomniałam o tym w notce, spójrz na sam koniec ;)

   Usuń
  2. Ale nie dałaś zdjęć a mnie bardziej o to chodziło :)

   Usuń
  3. A racja ;) Gdy pisałam notkę nie było jeszcze zdjęć ;)

   Usuń
 4. szkoda, że nie pokazano Mary z bliska podczas tego koncertu, bo jestem ciekawa jak miała upięte włosy, bo bardzo ładnie wyglądała w tej fryzurze:)

  nowa notka
  {theQueen.blog.onet.pl}

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.youtube.com/watch?v=fS8w8Co88dk&feature=c4-overview&list=UUMy1gg4jJ7IMuk6wb8enaEA

  Oglądaliście ? Właśnie przesłałam na youtube ;)

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga