wtorek, 4 lutego 2014

Mary na 200 years anniversary of School

Mary z Danii


W 1814 roku król Frederik VI podpisał szereg ustaw szkolnych, dzięki którym wprowadzono obowiązkową naukę wszystkich duńskich dzieci.

 Mary z Danii

Właśnie 200. rocznica wprowadzenia nowej ustawy była powodem wczorajszego wyjścia Mary. Księżna osobiście zainaugurowała obchody z tej okazji. Maz towarzyszyła Minister Edukacji Christine Antorin (w białej kurtce). Księżna jak już kiedyś wspominałam, jest patronką 200. lecia istnienia Szkół obowiązkowych.

Mary Donaldson spełnia rano 42 lat

Mary wybrała czarno-białą stylizację, bluzka pochodzi od BCBG Max Arzia . Przybywając na miejsce miała na sobie płaszcz od Prady.  


Jak informuje styleofmary także nowe kolczyki od Ole Lyngaard .***

Pojawiły się także informacje, że 22 stycznia, książę Frederik został odebrany przez całą rodzinę na lotnisku po powrocie z Abu Dabi. Następnie Frederik, Mary oraz czwórka ich dzieci udali się na wycieczkę. Rodzina miała wrócić do domu w weekend.

***

Nie zapominajmy także, że jutro Mary ma urodziny. Niestety nie będzie z Nią świętował książę Frederik, który dziś poleciał do Soczi i będzie tam do 8 lutego. Następnie poleci także 17 i wróci 22. Możliwe, że za drugi razem w Rosji będzie mu towarzyszyła Mary. Prawdopodobnie rodzina w tym roku nie uda się na coroczne ferie, podczas, których zawsze ma miejsce sesja zdjęciowa.    

6 komentarzy:

 1. Skąd Ty to wszystko wiesz??:) Piękną ma sukienkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można znaleźć to informacje w internecie: na forach, portalach także tych plotkarskich, w gazecie Billdet-Bladed ;)

   Usuń
 2. Ciekawi mnie gdzie też się wybrali i że nie było żadnych przecieków tylko potwierdzenie od Lene zajmującą się kontaktem z mediami.
  Szkoda, że w tym roku nie będzie sesji, ale mogłoby chociaż pojawić się jakieś fotki z tej wycieczki ;) Obstawiam, że zamiast w górach w tym roku byli w ciepłych krajach.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja myślę, ze mimo wszystko pojadą na ferie, po 22 lutym :) Przyznam się szczerze że ostatnio zastanawiałam się nad tym kiedy będzie sesja w górach. A tu może jej nie być...
  Bardzo podoba mi się ta stylizacja, a najbardziej to przełamanie czerni białą bluzką.
  Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj Mary też miałam wyjście;
  http://www.newmyroyals.com/2014/02/crown-princess-mary_4.html

  Powinno być Rosji w ostatnim akapicie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładnie wygląda w tym stroju

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga