czwartek, 10 sierpnia 2017

Lekcja historii w Vejle

Fryderyk, Mary, Christian, Isabella, Vincent i Josephine kontynuują swoją edukacyjną wycieczkę po Danii. Ich kolejnym przystankiem było Vejle. Rodzina książęca poświęciła wczorajszy dzień na naukę o nordyckich opowieściach i historii Wikingów. Odwiedzili oni interaktywne muzeum Kongernes Jelling, gdzie mogli w ciekawy sposób zapoznać się z historią kraju.
Rodzina książęca z pokładu Dannbrog popłynęła łodzią do mariny, gdzie zadokowała. Tam zauważyła ich 31-letnia Natasja, która w tym czasie spacerowała po przystani. Jak sama twierdzi nie jest wielkim royalistą, ale zobaczenie ta blisko rodziny królewskiej to ciekawe doświadczenie. "Nie jest to coś, czego doświadczamy codziennie". Udało jej się również zrobić zdjęcie rodzinie książęcej.


Zdjęcie wykonane przez Natasję. Uchwyciła moment, gdy robiono zdjęcie, które rodzina królewska opublikowała w mediach społecznościowych (pierwsze w notce).

Zdjęcia:twitter

2 komentarze:

  1. Iść sobie na spacer i zobaczyć rodzinę królewską... chyba bym padła na miejscu!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Miło zobaczyć całą rodzinkę spędzającą razem czas.

    P.S. Czy pojawi się post o wywiadzie udzielonym przez Księcia Henrika? Na miejscu Królowej już bym się w życiu do niego nie odezwała.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga