sobota, 2 lutego 2019

Pogrzeb hrabiego Moltke + więcej

Dziś w kościele Tureby odbył się pogrzeb hrabiego Frederika Moltke. Wśród kilkuset żałobników znaleźli się również książę Fryderyk i księżna Mary, a także były minister obrony Soren Gade.
27-letni hrabia Frederik Christian Adam Moltke zginął 23 stycznia w wypadku narciarskim w Japonii, gdzie spędzał urlop z rodziną i przyjaciółmi. 
Hrabia w zeszłym roku odziedziczył Bregentved, czyli największą posiadłość ziemską w Danii o łącznej powierzchni 6 555 hektarów. Jednak na co dzień nie zarządzał majątkiem, lecz mieszkał w Londynie i pracował w Vescor Group.


***** 


31 stycznia (czwartek) księżna została zauważona na pokazie mody Rotate Birger Christensen, który odbył się w ramach Copenhagen Fashion Week.

*****

Queen Margrethe and Prince Henrik's Fund oraz Crown Prince Frederick and Crown Princess Mary's Foundation  przekażą łączną dotację w wysokości 750 000 DKK na Zbiórkę Krajową 2019.
Zbiórka krajowa to zbiórka na rzecz krajów rozwijających się w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej, która odbywa się co roku we współpracy między 12 największymi organizacjami humanitarnymi Danii i DR. Tegoroczna zbiórka jest przeznaczona na pomoc najsłabszym dziewczętom na świecie poprzez projekty mające zapewnić im podstawowe warunki życia, zdrowie i bezpieczeństwo.
Queen Margrethe and Prince Henrik's Fond wspierają kulturalne, naukowe i społeczne cele w postaci konkretnych projektów. 
Crown Prince Frederick and Crown Princess Mary's Foundation wspiera cele humanitarne, społeczne, kulturalne, naukowe, sportowe, edukacyjne i non-profit.
Zdjęcia:sn.dk,instagram

1 komentarz:

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga