środa, 6 lutego 2019

Spotkanie z dr Natalią Kanem

Dziś po południu księżna Mary spotkała się z Podsekretarz Generalną i Dyrektor Wykonawcza  UNFPA dr. Natalią Kanem, która jest w trakcie wizyty roboczej w Danii.
Na spotkaniu dyrektor Funduszu Ludności ONZ, którego patronem jest księżna, opowiedział o bieżących pracach i priorytetach organizacji oraz o wyzwaniach, jakie stoją przed organizacją w jej globalnej pracy. Jej Królewska Wysokość i dr. Natalia Kanem rozmawiały również o możliwych wspólnych działaniach.

*****
Wczoraj wieczorem w Pałacu Fryderyka VIII odbyło się małe przyjęcie rodzinne z okazji urodzin księżnej, na które przybyła również królowa Małgorzata.
Zdjęcie: instagram

4 komentarze:

 1. Lovely as always.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze mnie zastanowiło,ile takich prywatnych spotkań członkowie rodzin królewskich muszą odbywać,aby móc potem wygłaszać przemówienia,rozmawiać o pracy organizacji,wyjeżdżać w podróże.Pewnie więcej niż podejrzewamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jest ogłoszona jakaś wizyta państwowa lub oficjalna w Danii w tym roku czy jeszcze nie, bo Mary i Fred jadą do Koreii w marcu i Królowa i Fred do Argentyny a w Dani też coś powinno być ogłoszone

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie ogłoszono żadnej wizyty, lecz myślę,że pod koniec lutego lub na początku marca jakaśzostanie zapowiedziana

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga