piątek, 13 września 2019

Dzień Odpowiedzialności CBS

2 września księżna uczestniczyła w CBS Responsibility Day w Kopenhaskiej Szkole Biznesu w Frederiksberg. Dzień Odpowiedzialności to pierwszy dzień na uczelni dla nowych studentów. Ponadto dzień jest też dniem tematycznym poświęconym społecznej odpowiedzialności biznesu. 
Po przyjeździe Mary została powitana przez rektora CBS Nikolaja Malchova-Mollera.
Księżna wygłosiła przemówienie, w którym skoncentrowała się na korporacji w osiągnięciu 17 światowych celów zrównoważonego rozwoju ONZ.  
„Wierzę, że w przyszłości będzie coraz trudniej znaleźć firmę, która nie uwzględni celów zrównoważonego rozwoju w ramach planowania strategicznego i podstawowej działalności. Obowiązkiem firmy jest świadome działanie i minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko”.
"W CBS uczycie się rozwiązywać prawdziwe wyzwania, przed którymi stoją prawdziwe organizacje. Jest to dowód na coraz większą potrzebę, aby ludzie tacy ja wy byli częścią transformacji, którą musimy przeprowadzić, w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości dla ludzi, planety i dobrobytu".
„Jestem pewien, że podczas studiów staniecie się nie tylko odpowiedzialnymi i refleksyjnymi obywatelami, ale także odpowiedzialnymi pracownikami, którzy zastanawiają się, w jaki sposób ich pracodawca może przyczynić się do rozwiązania światowych problemów”.

Mary tego dnia założyła wzorzystą spódnicę od Valentino, szpilki od Jimmy Choo. 

Zdjęcia: Facebook, tumbrl

4 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się ta stylizacja księżnej - niby prosta, a jaka elegancka

    OdpowiedzUsuń
  2. Nice blouse. Mary is doing a great job for Denmark.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawe zestawienie "uczniowskiej ", białej bluzki z fantazyjną spódnicą.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga