niedziela, 27 września 2020

Dzień Opieki nad Dziećmi

newmyroyals.com
Nadzieja i marzenia to temat tegorocznego Dnia Opieki nad Dziećmi organizowanego przez Børnehjælpsdagen, który w tym roku obchodzono 3 maja. Z tej okazji księżna przygotowała cyfrowe pozdrowienia dla wszystkich dzieci i młodzieży.
Podobnie jak inne wydarzenia, zaplanowane uroczystości w Kopenhadze i Aarhus musiały zostać odwołane, a całość przeniesiono do Internetu. W ubiegłym roku ponad 9 000 dzieci i młodzieży otrzymało pomoc w ramach Dnia Opieki nad Dziećmi.

"Jako patron organizacji Børnehjælpsdagen chciałabym pozdrowić każde dziecko, które znajduje się poza domem w trakcie Dnia Opieki nad Dziećmi. Do dziecka, mieszkającego w rodzinie zastępczej lub pieczy zastępczej. Do dzieci, które z wielu powodów nie mogą mieszkać w domu z rodzicami.
Drogie dzieci i młodzież
Obecnie przeżywamy wyjątkowo trudny okres, dlatego jeszcze ważniejsze jest, aby pozostać pełnym nadziei, wiary, optymistycznym i wciąż marzyć.
Musimy sobie nawzajem przypominać o wszystkim, co nas uszczęśliwia w życiu codziennym i ogólnie. Musimy znaleźć jasne punkty. Musimy marzyć o wszystkich rzeczach, na które czekamy, kiedy znów będzie to możliwe, takich jak dawanie i otrzymywanie wielkiego uścisku od ukochanej osoby. Mam nadzieję, że macie świetny Børnehjælpsdagen. Jesteście w myślach wielu osób.
Dbajcie o siebie i siebie nawzajem."


Mary miała na sobie golf marki Baum und Pferdgarten.

2 komentarze:

  1. Uwielbiam te zdjęcia dzieci na ścianie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Solidnie napisane. Pozdrawiam i liczę na więcej ciekawych artykułów.

    OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga