niedziela, 6 października 2013

Co nowego ?Pewna Pani poinformowała na swoim koncie na facebook'u, że zauważyła księcia Frederika z bliźniakami i Ziggy na spacerze po Kopenhadze.


Z kolei powyższe zdjęcie zostało zrobione w czwartek (poprzedni) koło południa w drodze do Amaliehaven, po lewej stronie widzimy na łodzi księcia Frederika z głową zwróconą w "naszą" stronę i księżną Mary, która ma odwróconą twarz.

***

Moim zdaniem najlepsza informacja, pałac ogłosił, że Mary i Frederik w dniach 11 - 13 Listopada odbędą oficjalną wizytę w Meksyku. Jak informuje kongehuset.dk parzę będzie towarzyszył Minister Zdrowia Astrid Krag.Wizyta skupia się na duńsko-meksykańskim handlu technologii, zdrowiu i opiece społecznej, rolnictwie i żywności, energii i klimacie. Para odbędzie serię wizyt, które wykażą inicjatywę duńskich firm w Meksyku. Książę i księżna zostali zaproszeni do Meksyku przez prezydenta kraju Enrique Peña Nieto.

***

Mary zobaczymy już 10 października. Na godzinę 9.30 zaplanowano spotkanie księżnej z Christian'em Friis Bach'em i Intergrupą ds. zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego, spotkanie odbędzie się w Christiansborg.

4 komentarze:

 1. Bardzo lubie Freda i Mary to taka "normalna" para. Bardzo się cieszę, że w listopadzie odbędą razem podróż tak bardzo lubię ich razem oglądać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może Księżna odwiedzi z Pierwsza Damą Angelicą Riverą studia Televisy, gdzie kręcą i produkują telenowele ;) Niedawno była tam Pierwsza Dama Chin podczas wizyty. Warto powiedzieć, że Rivera to była aktorka, która grała również w telenowelach. Mogłoby być zabawnie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie, że z jednej strony mają takie "normalne" życie - spacery itp. a z drugiej tak ważne jak np. ta wizyta. Już nie mogę się doczekać zdjęć
  u mnie nowa notka //// http://sam-barks.blog.pl/ zapraszam!

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga