wtorek, 8 października 2013

Dziś mija 10 lat od zaręczyn Frederika i Mary !!Jak ten czas leci... właśnie dziś mija dziesięć lat od zaręczyn księcia Frederika i Mary Donaldson.
Kilka linków:
- jeżeli chcesz poczytać o tym jak się poznali zapraszam tutaj,
- jeżeli chcesz zobaczyć zdjęcia Mary sprzed ślubu zapraszam tutaj,
- jeżeli chcesz zobaczyć zdjęcia Mary z jako królewskiej narzeczonej zapraszam tutaj.


Rano, 8 października 2003 roku Rada Państwa i Królowa Małgorzata oficjalnie zatwierdzili zaręczyny Następcy Tronu z Mary Donaldson.  Następnie Rada Państwa powitała Mary Donaldson, jej ojca John'a Donaldson i macochę Susan Moody. Wszystko to miało miejsce w pałacu Christiana IX w Amalienborg.
W południe narzeczeni (i ich rodzice) pojawili się na balkonie pałacu Christiana IX aby pozdrowić tłumy.


Następnie para udała się do pałacu Fredensborg, gdzie zjedli obiad z rodziną królewską.O 15:30 para przybyła do Garden Saal w pałacu Fredensborg, aby udzielić wywiadu.O 20:00 odbyło się przyjęcie w Fredensborg dla członków parlamentu, partii politycznych i przedstawicieli Grenlandii i Wysp Owczych.

7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Racja, jaka piękna z nich para, tak szczerze to myślę, że oni teraz są piękniejsi, bardziej dystyngowani... Mam nadzieję, że pałac wyda jakieś zdjęcia !! ;)

   Usuń
  2. Zgadzam się z przedmówczynią.
   Co do zdjęć to my z Izą już jakieś dwa miesiące temu debatowałyśmy na ten temat. Nawet doszłyśmy do wniosku, że może napiszemy list z prośbą o nowe oficjalne foto, ale jakoś ten plan spalił na panewce.
   Pałac zapewne wyda kilka zdjęć pary w ich 10 rocznicę ślubu :)
   Pozdrawiam Ania:)

   Usuń
 2. 10 szczęśliwych lat - życzę wielu jeszcze szczęśliwszych. Popieram powyższe komentarze - nic się nie zmienili! To zdjęcie zrobione Mary z góry jest przepiękne
  u mnie nowa notka /// http://sam-barks.blog.pl/ zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że nowe fotki pojawią się 14 maja 2014, może jakiś wywiad? - byłoby fajnie :) Na pewno chciałabym zobaczyć zdjęcie rodzinne - z dzieciaczkami :D:D

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnie nowa notka /// http://sam-barks.blog.pl/ zapraszam!!

  OdpowiedzUsuń
 5. to samo chciałam napisać, co eM. w ogóle się nie zmienili, mimo tylu upływu lat:) ciągle uśmiechnięci, widać, że to samo uczucie, które towarzyszyło im wtedy, teraz jest chyba jeszcze bardziej silniejsze. życzę im wiele szczęścia, bo są cudowną parą:)

  nowa notka
  {theQueen.blog.onet.pl}

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga