poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Mary na spotkaniu "Invest in women and girls - it brings progress for all"

http://www.bt.dk/

Dzisiaj rano, księżna Mary wzięła udział w spotkaniu "Invest in women and girls - it brings progress for all" w Landstingssalen w Christiansborg Palace.

twitter

Jak się okazało, dzięki wsparciu i ciężkiej pracy oraz starań Mary, za dwa lata w Danii odbędzie się międzynarodowa konferencja dot. praw kobiet. Jak mówi duński Minister Handlu i Rozwoju, Mogens Jensen: "Księżna Mary ciężko pracowała, aby sprowadzić konferencję na temat praw kobiet do Danii i uczyniła potężny lobbing. Myślę, że to miał wpływ na to, że konferencja odbędzie się w Danii, a nie w Holandii, która była naszym głównym konkurentem." 

twitter
Mary miała na sobie białą bluzkę od Hugo Boss, do niej dobrała elegancką spódnicę, szpilki od  Giavanti Rossi oraz nową torbę od Prady. 

twitter

4 komentarze:

 1. Pięknie wyglądała. Podoba mi się, że angażuje się w prawa kobiet.

  OdpowiedzUsuń
 2. FYI: I saw on another blog where the blouse that the Crown Princess wore to this event was indentified as having been made by designer, Hugo Boss. I don't know how correct this information is, however; I thought I would share it with you. Thank you so much for all you do.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.billedbladet.dk/kongelige/danmark/kronprinsesse-mary-og-kronprins-frederik-sagde-farvel-og-tak-til-ove-ullerup

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się ta spódnica. I fakt, że Mary nie ucieka od takich niewygodnych, a ważnych tematów jak prawa kobiet, lecz przeciwnie- nagłaśnia je!
  Ania

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga