niedziela, 3 sierpnia 2014

Wizyta na Grenlandii - dzień 3


Dzisiaj znowu możemy zobaczyć cała rodzinę książęcą, do tego w ludowych strojach :) Szczęśliwa szóstka przybyła rano do Qaqortoq, gdzie rodzina została powitana przez burmistrza Jørgen'a Waever'a Johansen'a. Zaraz po tym Frederik i Mary zasadzili pamiątkowe drzewko i za pozowali do zdjęcia ze wszystkimi mieszkańcami miejscowości, którzy urodzili się w 1968 i 1972 roku, czyli w tych samych latach co Fed i Maz.  Podczas wizyty w mieście Frederik i Mary odwiedzili gimnazjum i szkołę biznesową, fabrykę ryb Avataq. Frederik odwiedził szkołę  Sulisartut Højskoliat, a w tym samym czasie Mary schronisko Neriusaaq znane również pod nazwą Nanu Children. Następnie razem z przedstawicielami miasta zjedli lunch w hotelu Sisimiut. Odwiedzili ośrodek dla niepełnosprawnych Ivaaraq i odwiedzili 'Great Greenland. Na koniec wrócili na pokład Dannebrog gdzie odbyło się przyjęcie.Podczas przyjęcia, Christian został na lądzie aby zagrać na meczu piłki nożnej z lokalną drużyną piłkarską, jego zespół wygrał 2:1. Nie zabrakło także pamiątkowego zdjęcia :)

Stroje ludowe wyglądały wspaniale, jednak patrząc na Josephine można stwierdzić, że nie były zbyt wygodne.Sama nie wiem kto podoba mi się najbardziej, Mary wygląda pięknie i elegancko w tej fryzurze, Josephine przesłodko w tym stroju i trzymaną w rączce torebeczką, Isabella ma pięknie upięte włosy a Vince... po prostu kocham go w tych futrzanych spodniach :)

Książę Frederik i ich czworo dzieci w Qaqortoq.

14 komentarzy:

 1. ale te dzieci są słodkie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zdjęcia, wszyscy super wyglądają

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie wyglądają! Nie spodziewałam się, że maluchy też beda miały stroje!

  OdpowiedzUsuń
 4. cudni uwielbiam Tą rodzine

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście trudno kogoś specjalnie wyróżnić. Wyglądają wspaniale.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. ciepła cudowna kobieta zupełne przeciwieństwo zimnej Letizi

  OdpowiedzUsuń
 7. Wybaczcie brak nowych informacji, od wczorajszego ranka nie mam internetu, prawdopodobnie z powodu burzy, która przeszła moją miejscowość :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mary fajna i prawdziwa ksiezna nie to co Kate
  Dobrze wychowana to ona nie jest, co do wykształcenia to ma jedynie licencjat . Pracy nigdy nie podjęła bo była zajęta imprezami by zwrócić na siebie uwagę mediów to jedyna księżna z ludu która nigdy nie pracowała. A obecnie pracuje nad nią sztab ludzi i nadal jest bardzo sztuczna i zachowawcza nie ma naturalnej osobowości i niewiele wnosi od siebie nie słyszy się by coś mądrego powiedziała czy zrobiła zawsze sztywna i wystraszona nadrabiająca miną niedociągnięcia. Urodą niestety też nie powala poważnie wygląda na 32 lata do tego męska uroda brak ust i co tu powiać kiwanie i sztuczne zęby

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + garbienie się...

   Usuń
  2. A ludzi na tym blogu obchodzi to tyle co zeszłoroczny śnieg, nie rozumiem po co tracisz na to czas i tak każdy to olewa, pisz o tym na jednym z trzech polskich blogów o Kate, a nie tutaj, ludzie już nią rzygają, wiec odpuśćcie chociaż na blogach o innych księżnych czy księżniczkach i uszanujcie prace innych blogerek.

   Usuń
 9. Beautiful family.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mary piękna nie to co plastikowa i wyniosła Letizia

  OdpowiedzUsuń
 11. Letizia podobno w Hiszpani nie jest lubiana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mylisz się, a zresztą co to kogo tutaj obchodzi ?

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga