sobota, 2 sierpnia 2014

Wizyta na Grenlandii - dzień 2


Dzisiaj, para książęca i ośmioletni Chrisitan odwiedzają Aalluitsup Paa i Nanortalik, Isabella oraz bliźniaki zostali na statku. Rano, Mary, Frederik i Christian wzięli udział w nabożeństwie, następnie odwiedzili pobliskie przedszkole, nie długo późnej udali się na krótki  spacer po miejscowości i ruszyli w kierunku Nanortalik.Po przybyciu para książęca oraz Isabella, Christian i bliźniaki zostali oficjalnie powitanie, następnie para książęca i starsze dzieci, udali się do miejscowego ratusza, późnej odwiedzili ruiny Frilandsmuseet, a późnym popołudniem odwiedzili nowo-otwartą szkołę Sekskanten. Na koniec przejechali ulicami miasta samochodem.Podczas powitania w porcie miała miejsce krótka część artystyczna, podczas której rodzina oglądała ludowe tańce, Christian postanowił zademonstrować swoje zdolności młodszej siostrze.Isabella okazała się hitem w Nanortalik, każdy chciał by księżniczka uścisnęła Jego dłoń.

Księżniczka Isabella w Grenlandii.

Gdy rodzice odbywali oficjalne obowiązki, Christian grał w Fifa z nowymi kolegami.Na koniec dnia cała rodzina pozdrowiła mieszkańców miasta ze statku.Specjalnie pożegnanie Belli do którego się dołączam, do jutra !! :)


http://sermitsiaq.ag/

7 komentarzy:

 1. dlaczego oni mieszkaja na statku?
  przypłyneli nim?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przypłyneli. Podróz statku przez Atlantyk trwała pewnie dosyć długo, statek płynał z jakaś ilością marynarzy, druga cześć przyleciała na zmianę a DRK przyleciała samolotem na miejsce. Statek jest ich domem na czas podróży, coś jak hotel.

   Usuń
 2. It is actually a yacht--used allot by the DRF when they travel. It is like a sailing apartment, if you will, but more luxurious. I love that Prince Christian is gaining some experience from this trip and he seems mature enough to appreciate and understand what it is all about--after all, he is successor to his father who will one day be King.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prince Christian has his arm around his mum, there is much love in this family.

  OdpowiedzUsuń
 4. księżna Mary ma taką samą marynarkę od Ralpha Laurena jak Kate :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Kate ma taką sama jak ma Mary :) Mary ma ją od wielu lat.

   Usuń
 5. Cߋrporate Tɑxes: All busіness struϲtures pay taxеs on the income maɗe in that paгticular business.
  When working under GAAP, revenues and gains have completely sepаrate definitions.
  Evеry year, thousands of vacancies open up in the public sector.


  my site - boca raton cpa jobs in dubai

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga