wtorek, 26 stycznia 2016

Wpadka jakich mało

Skandal w 2012 roku wywołał mąż prezydent Finlandii Tarji Halonen, Pentti Arajavri. Doktor prawa podczas oficjalnego obiadu w Kopenhadze zorganizowanego przez królową siedział obok księżnej Mary, która miała na sobie naszyjnik orderu Słonia i mocno wydekoltowaną suknię.
Mary i ówczesna premier Danii.


Arajarvi był na tyle bezwstydny, że zaglądał księżnej nieco głębiej niż tylko na szyję, gdy patrzyła ona w stronę drugiego gościa. W pewnej chwili księżna się odwróciła, zasłoniła dekolt ręka. Wtedy mężczyzna szybko uniósł wzrok, udając, że podziwia coś na suficie. Wszystko to uwieczniły kamery, a filmik został wyświetlony ponad 300 tys. razy. Ktoś w komentarzu pod filmikiem zamieścił komentarz: "On jest tylko człowiekiem".7 komentarzy:

 1. haha doskonałe :) śmiesznie to wygląda. to tylko dowód na to że i oni są zwyczajnymi ludźmi z różnymi niedoskonałościami
  Zapradzam do siebie duchess-kate.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam, dobre to było, chociaż zachowanie tego pana było niesamowicie niestosowne. I to jeszcze na oficjalnym bankiecie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe że takie rzeczy zdarzają się tylko mężczyznom,jakoś żadnej kobiecie nie przyjdzie do głowy gapić się w męskie intymne miejsca. Osoby na stanowiskach powinny prezentować jakiś poziom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z Twoją opinią...

  OdpowiedzUsuń
 5. To spojrzenie Mary, kiedy się zorientowała... Musiałam się uśmiechnąć :) Co do samego incydentu, tego pana w żadnym wypadku nie nazwałabym dżentelmenem. Nie rozumiem, jak można się tak zachować w pałacu, przy rodzinie królewskiej, w obecności dziennikarzy czy w ogóle w jakimkolwiek innym miejscu publicznym.
  Świetnie jest się dowiedzieć czegoś nowego, mam nadzieję, że to nie ostatni raz, gdy publikujesz takie ciekawostki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Co za żenujące zachowanie ;) Rozumiem, że jest mężczyzną i lubi kobiecie piersi (dekolty), ale w takiej sytuacji? :O

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga