poniedziałek, 8 lutego 2016

Krajowa Zbiórka + więcej

W sobotę para książęca wzięła udział w corocznej zbiórce pieniędzy Denmark Collection w sali koncertowej Tivoli. 
Mary i Fryderyk przyłączyli się do wolontariuszy, którzy w trakcie imprezy zajmowali się telefoniczną zbiórką. Całość była na żywo transmitowana przez państwową telewizję DR.

Książę i księżna również włączyli się do akcji i przekazali 250tys duńskich koron, natomiast para królewska 500tys. W czasie prawie 5-godzinnego show zebrano prawie 98 milionów, które zostanie przekazane 12 organizacjom humanitarnym. Pieniądze te zostaną przeznaczone na walkę z biedą, zapobieganie śmierci niemowląt, pomoc medyczną dla uchodźców oraz zapobieganiu i wspieraniu szkół w walce z alkohole.

 Księżna Mary po raz kolejny założyła bluzkę od Heartmade. Wybrała również szpilki od Gianvito Rossi oraz kopertówkę Carlend Copenhagen.


*****
W czwartek księżna Mary z okazji światowego dnia walki z rakiem uczestniczyła we wręczeniu Cancer Society Merit Award 2016. Ceremonia odbyła się w Kopenhaskim Teatrze Królewskim.

Księżna tego dnia zaprezentowała się w nowej sukience od Issa (podobny model miała księżna Kate na ogłoszeniu zaręczyn), płaszczu Joseph. Do tego szpilki od Gianvito Rossi oraz kopertówka Prady.

*****
2 lutego księżna jako patronka Maternity Foundation uczestniczyła w przekazaniu darowizny od Inner Wheel Club dla Maternity Foundation. Pieniądze przekazała koordynatorka Inner Wheel Club. Spotkanie odbyło się w Pałacu Amalienborg. Przedstawiciele Inner Wheel Club sa konsultantami Organizacji Narodów Zjednoczonych w zakresie praw kobiet i dzieci, starość, rodziny. 
 Księżna na spotkanie założyła nową spódnicę oraz bluzkę od Hugo Bossa.
*****

 3 lutego księżna miała okazję obejrzeć pokaz mody jednego ze swoich ulubionych projektantów, Jespera Høvringa w Hotel d'Angleterre. Po pokazie księżna udała się zza kulisy, gdzie pogratulowała projektantowi oraz mogła bliżej przyjrzeć się projektom, które spodobały jej się w trakcie pokazu.
*****
Pod koniec stycznia sfotografowano księcia Fryderyka, gdy odwoził dzieci do przedszkola.

PS zapraszam do 5 ostatnich notek, które zostały zaktualizowane

5 komentarzy:

 1. Pierwsza stylizacja bardzo by mi się spodobała gdyby nie te spodnie, one poszerzają Mary i deformują sylwetkę, ma w nich dziwnie krótkie nogi.Gdyby założyła obcisłe spodnie na kant długości 7/8 do tego piękne szpilki wyglądałaby o niebo lepiej

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się bluzka Mary ze zbiórki oraz stylizacja z wręczenia nagród :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mary pięknie wygląda w tej czarnej sukience od Issy

  OdpowiedzUsuń
 4. She always looks so well presented , charming. Love the picture taking the children to school

  OdpowiedzUsuń
 5. Blog ożył:) cieszę się bardzo 😊

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga