piątek, 12 lutego 2016

Nowy patronat + więcej

Dwór królewski ogłosił dziś, że księżna Mary objęła patronatem EMS2016.
Na stronie EMS2016 pojawiło się oświadczenie, w którym podzielono sie ta wiadomością.
"Jesteśmy zaszczyceni, że możemy ogłosić, iż Jej Królewska Wysokość Księżna Mary zgodziła się zostać patronem EMS2016. Pierwszego europejskiego kongresu służb ratowniczych.
EMS2016 odbędzie się w Hotelu Tivoli i Centrum Kongresowym od 30 maja do 1 czerwca 2016r. Wydarzenie to połączy naukowców. profesjonalnych opiekunów medycznych i menadżerów z obszaru pierwszej pomocy i opieki przedmedycznej.
Kongres posłuży jako katalizator dla przyszłych badań naukowych, edukacji, odkrywaniu produktów oraz rozpowszechnianiu wiedzy, aby stała się bardziej powszechna i wdrożona, co skutkuje lepszą opieką nad pacjentami.
Będzie to również platforma do rozpowszechniania wiedzy na temat pierwszej pomocy i opieki przedmedycznej wśród obywateli tak, aby wielu z nich była w stanie wykonać resuscytację krążęniowo-oddechową w przypadku zatrzymania akcji serca.
Księżna jest patronem wielu krajowych organizacji zajmujących sie opieka medyczną i przyczyniła się do podniesienia świadomości na temat problemów zdrowotnychw Danii i na arenie międzynarodowej.
"Wsparcie od Jej Królewskiej Wysokości jest uznaniem dokonań i opieki zapewnianej przez ratownictwo medyczne i jesteśmy pewni, że patronat Jej Królewskiej Wysokości pomoże nam w realizacji naszych ambicji w kształtowaniu przyszłości ratownictwa medycznego i opieki przedmedycznej" stwierdził Freddy Lippert, przewodniczący kongresu.
Mary_nyhed

****
5 lutego sfotografowano księżną z Josephine i Vincentem w drodze do przedszkola.

3 komentarze:

 1. Mam pytanie w którym roku Mary wstała od stołu i pocałowała Fredrika?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. 2010 - uroczystości z okazji 70 urodzin królowej

   Usuń

Spodobał Ci się mój blog ? Chcesz wyrazić swoją opinię ? Masz pytanie ? Zostaw komentarz

Jednak pamiętaj wszystkie obraźliwe komentarze będą niezwłocznie usuwane.

Pozdrawiam Administratorka bloga